Çilek Kokusu 17. Bölüm 2. Fragmanı ve Özeti 13 Ekim

Çilek Kokusu 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Mı ? 13 Ekim Çarşamba günü neler yaşanacak ? İşte Tanıtım Videosu ve Özeti

Star Tv’nin fenomen dizisi Çilek Kokusu yeni bölüm ve fragmanlarının çekimlerini son hızıyla hummalı bir çalışma ile çekmeye devam ediyor. Ekranlara gelen dizi kendi gün ve saatinde izleyicisinin karşısına çıkacak. Bakalım 17. bölümde neler olacak. 13 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak Çilek Kokusu gelişmeleri haberimizde.

Çilek Kokusu Dizisinin 16. ve 17. Bölüm Fotoğrafları

2. fragman yayınlandığı an sayfamızda olacaktır…

Çilek Kokusu 17. Bölüm Özeti Neler Olacak ?

Her geçen gün hayran kitlesini artıran Çilek Kokusu dizisi 13 Ekimde yaşanacaklar sizi üzebilir. Aslı ve Burak geçen hafta güven tazelemişlerdi fakat Çağla boş durmuyor. Çağla Burak’ın aklını çelmek için yaptıklarına Burak’ın ailesini de dahil ediyor. Tüyolarımız ve yaşanacaklar 2. fragman çıktığı an daha da netleşecektir.

Bu arada projesinin patentini alan Aslı bunu mutluluğunu doyasıya yaşarken. Aslı ve Burak aşkı bu bölümde istenilen yerlere gelmez. Aslı ve Burak arasındaki soğukluk bakalım önümüzdeki bölümlerde düzelecek mi ?

Kırgın Çiçekler 13 Ekim 17. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı

Fragman 1.

Fragman 2.

Sizlerde Çilek Kokusu 17. Bölüm ve Fragmanın hakkında tahminleriniz ve beklentilerinizi yorum yazabilirsiniz. YORUMLAR EN ALT KISIMDADIR.