Çilek Kokusu 13 Ekim 17. Bölüm Var Mı Yok Mu ? Ne Zaman Yayınlanacak

Çilek Kokusu 13 Ekim 17. Yeni Bölümü Neden Yok Dizinin Günü Mü veya Kanalı Mı Değişti ? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ? Yeni Günü Hangi Gün Olacak ?

Star Tv’nin izlenme rekoru kıran Çilek Kokusu dizisi 13 Ekim tarihinde 17. bölümünü yayınlaması gerekiyordu fakat Star Tv yayın akışına baktığımızda dizisinin o tarihte bölümü görünmüyor. Fragmanında yayınlanmamasına neden olan bu olay neden gerçekleşti.

Çilek Kokusu’nun Yeni Günü Hangi Gün ? Neden Değişti Bu değişiklik Reytingleri Etkiler Mi ?

Sevilen dizi artık Cumartesi günleri ekranlara gelecek buna göre dizinin 13 ekimde yayınlanması gereken 17. bölümü 17 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak. Bir an Çarşamba günü Çilek Kokusunu televizyonda göremeyen izleyicilerin aklına acaba Çilek Kokusu bitti mi ? Final mi yaptı veya Kanalı mı değişti soruları geldi fakat dizisinin sadece gününü değiştirdi.

O gün Star Tv de normalde İlişki Durumu Karışık dizisi yayınlanıyordu olayısıyla İlişki Durumu Karışık diziside artık kendine yeni bir gün bulacak.

Peki bu durum neden böyle oldu. ? Kanallar arasında ki reyting yarışından kaynaklanan bir strateji olarak görüyoruz. Star Tv yöneticileri büyük ihtimalle Cumartesi günleri Çilek Kokusunun daha çok izleneceğini düşünmüşlerdir. Bakalım bu durum reyting durumunu nasıl etkileyecek

Çilek Kokusu 13 Ekim Bölümü 17 Ekimde Yayınlanacak 17. Bölümü ile Star Tv’de olacak diziye yeni gününde başarılar dileriz…

Bu değişiklik için resmi bir açıklama gelirse yazımızdan sizlere ulaştırılacaktır.

Çilek Kokusu 13 Ekim 17. Bölüm Var Mı Yok Mu ? Ne Zaman Yayınlanacak (2 Yorum)

  1. Ben çilek kokusunu en çok sevdim bölümlerden biri size bu pugramda çalışanla başarılar dilerim çilek kokusunu yepyeni bölümlerrini sabirsisla bekliyoruz

  2. Yemin ederim artık sıkıntıya girdim ne olur çilek kokusunu başlatmazsanız bile aslı pile burak yen i dizi çıkarsınlar allan rızası için demet özdemir bu yazımı okusun ve bana bbir cevab yazsın ne oour!!!