Çiçek Acar Kimdir (Cennetin Gözyaşları Nilgün Arısoy)

Burak 29 Ağu 2017 Cennetin Gözyaşları  0

İddialı diziler arasında ismini duyuran Cennetin Gözyaşları dizisinde yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Dizinin başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Dizide ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi tanınan başarılı oyuncular rol alıyor. Kore uyarlaması dizinin çekimleri devam ederken Eylül ayında Atv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Cennetin Gözyaşları dizisindeki Nilgün Arısoy Cengiz’in eşidir. Kuruntulu ve her zaman endişeli bir yapısı vardır. Çok çabuk sinirlenen, duygu patlamaları yaşayan ve bu nedenle sinirlendiğinde ne dediğini bilmeyen bir kişiliktir. Cennetin Gözyaşları dizisinde bu karakteri canlandıracak isim Çiçek ACAR oldu.

Çiçek Acar Kimdir ?

16 Kasım 1981 yılında İzmir’in Bergama ilçesinde dünyaya gelmiştir.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar mezuniyetinin ardından ilk oyunculuk deneyimini 2006 senesinde 29-30 adlı dizide rol alarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra İspinozlar, Gce Gündüz, Ayrılık, Dehşetin Tanıkları, Başka Semtin Çocukları ve 72. Koğuş gibi dizi ve sinemalarda rol almıştır.Kendisi gibi oyuncu olan Erkan Bektaş ile evlenmiş fakat kısa bir süre sonra boşanmıştır.Oyuncumuzun Umut isminde bir de oğlu vardır.

Cennetin Gözyaşları Fragman

Henüz Yayınlanmadı

 

Cennet’in Göz Yaşları Dizisi Ali (Hira Mert Yüce) Kimdir ?
Cennet’in Gözyaşları 10. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazar Fragmanı
Cennet’in Gözyaşları 8. Bölümde Çalan Şarkı Hangisi ? 12 Kasım Vazgeç Gönül
Oktay Çubuk Kimdir ? (Cennetin Gözyaşları Ömer Gürsu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.