Cesur Yürek Serdar Kazancı Kimdir? Öldü mü? Emir Benderlioğlu

Cesur Yürek dizisinde Ömer’in ve Tatar Ahmet’in yeni düşmanının kim olduğu belli oldu. Cesur Yürek dizisinde Serdar Kazancı karakterine  Emir Benderlioğlu hayat verecek.  Emir Benderlioğlu son olarak Arka Sokaklar dizisinde kötü bir karakter olan Sezgin karakterine hayat vermişti; şimdi de Cesur Yürek dizisinde kötü bir karakter olan Serdar karakterine hayat verecek.

Cesur Yürek dizisinde  Emir Benderlioğlu konuk oyuncu olarak geldi; yani aynı Arka Sokaklar dizisinde olduğu gibi bir kaç bölüm pislik yapacak zarar verecek; ancak sonrasında Ömer onu sıkıştırıp öldürünce dizide ki rolü de son bulmuş olacak.

Peki kimdir  Emir Benderlioğlu?

1979 yılında bir sonbahar akşamı dünyaya gelen Emir BENDERLİOĞLU 37 yaşındadır. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme projeleri ve fotoğrafçılığı ile de tanınır.  2008 de Kavak Yeller dizisinde Burak karakterini canlandırmış ve oldukça beğenilmiştir. Son olarak Dağ iki filminde komando rolüne hayat vermiştir. Yer Gök Aşk dizisinde de Yılmaz karakterine hayat vermiştir.

Cesur Yürek Serdar Kazancı öldü mü?

Evet yukarıda bahsettiğimiz gibi 3 5 hafta içinde Cesur Yürek diziside Serdar Kazancı Ömer tarafından öldürülecek ve pisliği kaldırılacak ancak tam zaman vermek şimdiden mümkün değil

Cesur Yürek Emir Benderlioğlu Videosu

 

Cesur Yürek Serdar Kazancı Kimdir? Öldü mü? Emir Benderlioğlu (1 Yorum)

  1. Bu dizinin final yapmasini beklerken yeni oyuncu giriyor ya off bitsin artik abim izliyor bende omerin olmayan sesine sinir oluyorum