Cesur Yürek Dizisi Reytingleri

Cesur Yürek Dizisi Tuttu mu?

cesur yürek dizisi afişBaşrollerini Rüveyda Öksüz ve Ömer Tuna’nın paylaştığı Cesur Yürek dizisinin yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında perşembe günleri izleyicisi ile buluşması bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezon belirsizliği sürerken Show Tv Cesur Yürek dizisini Perşembe gününe sabitlemiş görünüyor.

Cesur Yürek dizisi oyuncu kadrosu ile de çok konuşulacak gibi. Cesur Yürek Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterler listesi için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Şuanda Cesur Yürek Dizisi yayın hayatına başlamadığı için sizlere her hangi bir veri sunamayacağız ancak Cesur Yürek dizisi için Show Tv çok fazla ümit bağlıyor. Cesur Yürek dizisinin ilk tanıtımı da 9 ağustos günü yayınlandı. Cesur Yürek dizisinin yayın tarihinin ekim ayı olduğu düşünülürse de Show Tv’nin Cesur Yürek dizisi reklamını ne kadar önemsediği de görülebilir.

Cesur Yürek Dizisi Toplu Reyting Sonuçları Hafta Hafta

Cesur Yürek Dizisi başladığında sayfamıza hafta hafta kaç reyting aldığı ve kaçıncı sırada kendine yer bulduğunu siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

cesur yürek reyting resimleri

Cesur Yürek Dizisi Reytingleri (1 Yorum)

  1. Diziyi çok beğendim herkes güzel oynamış konusuda güzel tek ömerin sesi biraz tırmalıyor..o düblaj olursa dizi harika gider..