Cesur Yürek 2 Şubat Neden Yayınlanmıyor? Final mi Yaptı

Cesur Yürek dizisinin 2 şubat perşembe günü 15. bölümü ile Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkması bekleniyordu; ancak Show Tv’nin yayın akışında 2 şubat perşembe günü Cesur Yürek dizisi yerine  yabancı sinema dizisi olan Hızlı ve Emekli 2 isimli bir film yayınlanacak? Peki özel bir sebebi olmamasına rağmen Cesur Yürek dizisi neden yeni bölümü ile ekranlara gelmedi.

Cesur Yürek 16. Bölüm Neden Yok?

[kirmizitext]Cesur Yürek dizisinin 2 Şubatta yayınlanmamasının arkasında yönetmen değişikliği çıktı[/kirmizitext]

Yeni bölümü 9 Şubat’ta ekrana gelecek projede Kudret Sabancı’yla yollar ayrıldı ve yapım şirketi genç bir isimle el sıkıştı. Şimdiye kadar “Sakarya Fırat”, “Böyle Bitmesin”, “Baba Candır” ve son olarak “Oyunbozan”ı çeken Emre Kabakuşak, aksiyonu oldukça bol olan “Cesur Yürek”in yeni yönetmeni oldu.

Cesur Yürek Dizisi Final Mi Yapacak?

Bu durumda iki ihtimal var. Birincisi ya Cesur Yürek dizisi içim gizli kapaklı final kararı alındı ve kamuoyuna bilgi verilme gerekliliği bile hissedilmedi; zira bu izleyiciye büyük hakaret olacaktır; çünkü sitemize sürekli neden Cesur Yürek dizisinin 16. bölüm 2 şubat fragmanının yayınlanmadığı sorusu soruluyor. Zira izleyici merak içinde. Fark Film gibi büyük bir firma böyle bir hata yapmaz bu nedenle korkmanıza gerek yok.

İkinci neden ise bazı anlaşmazlıklardan dolayı veya hava şartlarından dolayı veyahut bazı teknik arızalardan dolayı Cesur Yürek dizisi 16. bölüm çekimleri tamamlanamamış olabilir. Bu nedenle de Cesur Yürek dizisi 16. bölüm 2 şubat perşembe yerine 9 şubat perşembe günü ekranlara gelecektir; Cesur Yürek dizinin 9 şubatta ekranlarda olacağına dair bir açıklama geldi

Cesur Yürek 2 Şubat Neden Yayınlanmıyor? Final mi Yaptı (1 Yorum)

  1. Kaybetmenize sebep bu işte güzel yaptığınız hiç bir şeyi asla yurutemiyorsunuz. … bi bu diziyi seviyordum ama ama artık onuda izlemem yayınlasa da benim gibi düşünen binlerce kişi olduğuna da eminim…