Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 23 Şub 2017 Cesur ve Güzel  0

Cesur ve Güzel Dizisi

Khushi’nin babası hastanededir. Arnav da dahi olmak üzere herkes hastaneye gelir. Arnav’a sarılan Khushi omzunda ağlar ve ona sıkıca sarılır. Arnav ise onu teselli etmediği için pişman olur. Babası eve geçince Khushi yine Arnav’ların evine çalışmaya gider.

cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncu-resimleri

Ay yapım Siyah Beyaz dizisi projesini rafa kaldırdı ve daha önce Siyah Beyaz dizisi için anlaşma sağlanan oyuncular ile ellerinde hazır bulunan bir proje üzerine çalışacaklarını açıkladılar. Ay Yapım Cesur ve Güzel senaryosunu raftan indirdi. Kıvanç TATLITUĞ ve Tuba Büyüküstün böylelikle 2016 2017 yeni sezonunda Cesur ve Güzel dizisi için kamera karşısına çıkacaklar.

Cesur ve Güzel dizisi çekim ekibi 20 eylülde sete çıkacak ve  10 kasım 2016 perşembe günü 20:30’da Star Tv ekranlarında olacak.

Cesur ve Güzel Dizisi Konusu

Şehirden köyüne geri dönen yakışıklı Cesur ile köyün güzel kızı Süphan arasına yaşanan zorlu aşk mücadelesi Cesur ve Güzel dizisinin konusu olacak. Cesur ve Süphan aşkı ise ailelerinin bilinmeyen düşmanlığı ile imkansız aşka dönecek.

Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kıvanç TATLITUĞ(Cesur ALEMDAR)

1093 yılında Adana doğan süper star Türk televizyonlarının en çok aranan jönü olmayı çok kısa sürede başarmıştır. 2002 yılında hem dünyada hem de Türkiye’de en yakışıklı model seçilmiştir. Başrol oynadığı Ezel, Aşkı Memnu, Kuzey Güney ve Kurt Seyit ve Şura dizileri ile izleyicinin aklına kazınmıştır.

Cesur; önceleri Korludağ’a geldiğinde çapkın zengin ve yakışıklı bir züppe olarak tanıtır kendini; ancak babasının hayatını mahveden bu Korludağ’dan ücünü almak için attığı her adımı planlayan ancak kalbine söz geçiremeyecek olan bir genç.

Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncusu Kıvanç TATLITUĞ

Tuğba BÜYÜKÜSTÜN(Sühan KORLUDAĞ)

1982 İstanbul doğumlu gelen güzel oyuncu Tuğba BÜYÜKÜSTÜN 34 yaşındadır. Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başlayan güzel oyuncu Kanal D’de yayınlanan Ihlamurlar Altında adlı dizide başrol oynayarak büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Daha sonra ise Gönül Çelen dizisinde Hasret karakterini canlandırmıştır. Son olarak ise Kara Para Aşk dizisinde oynadığı Elif karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Güzeller güzeli bir kız. Büyük bir güzellik markasının sahibidir. Kendi ürettiği çiçeklerden elde ettiği parfüm ile markasını şahlandırmıştır. Tahsin Korludağ’ın güzel kızıdır. Cesur ile tanışması onun hayatının dönüm noktası olacak ve kabul ettiği doğruları sorgulamaya başlayacaktır.

Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncusu Tuğba BÜYÜKÜSTÜN

Tamer Levent(Tahsin KORLUDAĞ)

1950 İzmir doğumlu olan Tamer Levent 68 yaşındadır. 1971 yılında Ankara Devlet konservatuvarından mezun olmuştur. Devlet Tiyatroları genel müdürlüğü yapmıştır. Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı’nın kurucu başkanıdır. Son olarak Bana Artık Hicran de ve  Aşk Yeniden dizilerinde rol almış  Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Şevket Reis karakteri ile ünü ülkeyi aşmıştır.

Tahsin İstanbul’un hemen kenarında kendine bir imparatorluk kurmuş ve toprak ağası olmuştur. Güçlü bir adamdır; ancak Cesur ile bir güç savaşı içine girmiştir. Çok sinirli ters bir adamdır.

cesur-ve-guzel-tamer-levent

Sezin Akbaşoğulları(Cahide Korludağ)

1981 İzmir doğumlu güzel oyuncu Sezin AKBAŞIOĞULLARI 35 yaşındadır. Bilkent Tiyatro mezunudur. 2005 yılında Beyaz Gelincik dizisinde Erkan Petekkaya ile başrol oynayarak ünlenmiştir. Son olarak Behzat Ç. Racon: Ailem İçin ve Hatırla Gönül gibi projelerde rol almıştır

Korhan’ın karısıdır. zamanında oyunculuk ile ilgilenmiş ancak bir türlü ünlü olamamıştır. Korhan’ın pısırıklığından yararlanır ve işleri eline alır. Tahsin’in ölmesi ile bir imparatorluğu olacağınun farkındadır. Pis ilişkileri olan gözü kara bir kadındır.

sezin-akbasogullari-cezur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Alp Özer(Cesur’un küçüklüğü)

2004 yılında İzmir’de doğan Alp Özer babasının ajansa kaydettirmesi ile ilk olarak Umut Apartmanı filminde rol almıştır. 12 yaşında olan Alp ÖZER Gökçe Altay Ajansa kayıtlıdır.  Cesur ve Güzel dizisinde Cesur karakterinin çocukluğunu canlandıracak.

alp-ozer-kivanc-tatlitug-cesurun-kucuklugu-cocuklugu

Erkan Avcı(Korhan KORLUDAĞ)

1982 Diyarbakır doğumludur. Bir çok ünlü oyuncu gibi o da Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.  Son olarak Karadayı dizisinde Barut karakterine hayat vermiştir. Sakarya Fırat dizisinde Ethem karakteri ile ünlenmiştir.

Korhan pısırık sakin  uyumlu bir adamdır. Tahsin Korludağ’ın oğludur; ancak ona hiç benzemez. Babası Korhan’ı oğlu gibi görmez; ancak Korhan’ın karısı Cahide hamile kalınca Tahsin Korhan’a değer vermeye başlar torunu geleceği için

erkan-avci-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Serkan Altunorak(Bülent)

1976 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu 40 yaşındadır. 40 yaşında olmasına rağmen hala çok yakışıklıdır. Aslen seslendirme çalışmaları yapmaktadır.  Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Unisex bir karakter ile sinema sektörüne girmiştir.  Son olarak Muhteşem Yüzyıl ve  Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır.

Mihriban’ın oğludur. Sühan’ın nişanlısıdır. Asıl amacı Sühan’a sahip  olarak Korludağ’da kendine yer edinmektir. Hırslı bir gençtir; ancak bu hırsı başına iş açar. 

Cesur

serkan-altinorak-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Nihan Büyükağaç(Adalet)

1981 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu 35 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya mezunudur. 2005 yılında Beşinci Boyut dizisi ile ekranlara gelmeye başlayan Nihan Büyükağaç,  son olarak Gecenin Kraliçesi ve Gönül İşleri dizilerinde rol almıştır.

Adalet Tahsin Korludağ’ın kapamasıdır. Kasabada eczanesi vardır. Tahsin’e olan aşkı yüzünden mutluluğa ulaşamamıştır. Tahsin ile yaşadıkları bir an aklından çıkamaz; Cesur ise o anın peşindedir. Adalet o sırrı ölene kadar saklamak zorundadır.nihan-buyukagac-cesur-ve-guzel-dizsi-oyuncusu

Devrim Yakut(Mihriban Aydınbaş)

1968 yılında Ankara’da doğan Devrim Yakut 48 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Adana Şehir Tiyatrolarında çalışmıştır. Son olarak Düğün Dernek serilerinde ve 2016 yapımı Ekşi Elmalar filminde rol almıştır.

Mihriban Korludağ’lı zengin bir kadındır. Tahsin Korludağ onu zamanında nikah masasında bırakıp kaçmış; o da tek başına bir imparatorluk kurup Tahsin ile ortak olmayı başarmıştır; ancak bir türlü Tahsin’i yıkacak gücü kendinde bulamamıştır. Cesur’un gelmesi ile dengeler değişecektir.

devrim-yakut-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Fırat ALTUNMEŞE(Kemal)

1990 yılında İstanbul’da doğan Fırat Altunmeşe 26 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon mezunudur. 2013 yılında ilk defa Vicdan dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Son olarak Kaçak Gelinler ve Kehribar dizilerinde rol almıştır.

Kemal Korludağ ailesinin seyisidir. Atları çok seven Sühan ve Tahsn KORLUDAĞ’ın özel atları ile ilgilenir. Sühan’ın attan düşmesi ile Kemal Korludağ çiftliğinden atılır. Cesur Kemal’i işe alır ve Cesuır ile Kemal yakın arkadaş olur.

firat-altunmese-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Gözde TÜRKPENÇE(Banu)

1984 İzmir doğumlu güzel oyuncu 32 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi bale mezunudur. Çocukluktan beri bale sporu ile uğraşmaktadır. Son olarak Canan dizisinde rol almış ve  Ulan İstanbul dizisinde Esra karakterini canlandırmıştır.

Banu Cesur’un eski sevgilisidir; avukattır. Çok belli etmese de hala Cesur’a aşıktır ve Sühan’ı Cesur’dan kıskanmaktadır. Cesur’un tahsi

gozde-turkpence-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Irmak ÖRNEK(Şirin)

1987 yılında İzmir’de doğan Irmak ÖRNEK 29 yaşındadır. 2015 yılında Nadide Hayat filminde rol almıştır.

Kemal’in nişanlısıdır. Korludağların hizmetli ailesi Salih ve Reyhan’ın kızıdır. Sühan ile Cesur arasında ki ter organik bağdır.

Akday KORUNAN(Salih)

Son olarak Fatih Harbiye dizisinde rol almıştır.

Şirin’in babası ve Korludağların hizmetkarıdır. Tahsin Korludağ’ın da sağ koludur.akday-korunansalih-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Işıl DAYIOĞLU(Reyhan)

Son olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol almıştır

Şirin’in annesi; Salih’in karısıdır. Temiz kalpli bir kadındır. Eşinin pis işlerinden haberi yoktur. isil-dayioglureyhan-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Zeynep KIZILTAN(Hülya)

1985 yılında Ankara’da doğan Zeynep KIZILTAN; 31 yaşınadır. son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Goncagül karakterini canlandırmıştır.

Hülya hayat kadınıdır. Para karşılığı ilişkiye girmektedir. Cahide ona yapacakları anlaşma karşılığı lüks bir yaşam vadetmektedir. Karanlık bir kadındır. zeynep-kiziltanhulya-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Cansu Türedi(Necla)

1995 yılında Bursa Mudanya doğumlu güzel oyuncu 21 yaşındadır.  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo ve Televizyon Teknolojileri Bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Cesur ve Güzel dizisi ilk deneyimidir.

Necla; Ağzı gevşek bir kızdır; Adalet’in eczanesinde çalışır.cansu-turedinecla-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Tilbe Saran(Fügen)

Cesur’un annesi

tilbe-saran-cesur-ve-guzel-fugen-oyuncu

Müfit KAYACAN(Rıfat İLBEY)

Cesur’un emir eli. Eski bir polis. Cesur adına tüm pis işleri o yapıyor.

mufit-kayacanrifat-ilbey-cesur-ve-guzel-oyuncusu

Elvin Duru ERDOĞAN(Sühan’ın küçüklüğü)

elvin-duru-erdogansuhanin-kucuklugu-cesur-ve-guzel-dizisi-oyuncusu

Serhat Parıl(Turan)

1983 İzmir doğumlu olan yakışıklı oyuncu 33 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü mezunudur. Medcezir dizisinde Giray karakteri ile tanınmıştır.

Doktoru öldürmek sebebi ile tutuklanır; ancak Tuna Bülent’in oyunu ile hapse düşmüştür. 
serhat-paril-turan-cesur-ve-guzel-dizisi

Serdar Özer(Savcı RIFAT)

Son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün ve Bana Sevmeyi Anlat dizilerinde rol almıştır

Korludağ’a atanan yeni savcıdır. Hakkın yanında inatçı ve cesur bir adalet insanıdırr

Yaşar Üzer(Mutlu)

Tahsin Korludağ’ın pis işlerini  yaptırdığı bir adam

Okan YALABIYIK

Cesur ve Güzel Dizisi Tanıtım Fragmanı

Cesur ve Güzel dizisi tanıtım fragmanı ise şuanda yayınlanmadı; bu fragman sadece tanıtımdır.

cesur ve güzel dizisi (1) (1)

cesur-ve-guzel-dizisi-set-fotograflari

Kıvanç Tatlıtuğ Cesur ve Güzel’den Sonra Hangi Dizide Oynayacak?
Cesur ve Güzel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2017 2018
Cesur ve Güzel Neden Final Yapıyor? İşte Detaylar

“Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Shamuhammet dedi ki:

    Insalla Mahmet Gunsürde olur. Selin Demkratarda olsa cok guzel olur

  2. Shamuhammet dedi ki:

    Kimler dizide olucak diger oyuncular kimler

  3. Zehra dedi ki:

    Diğer oyuncuları kimler. Onuda yazsanız iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.