Cennetin Kuzeyi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu Fragmanı

Burak 28 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Savaşçı, Şevkat Yerimdar ve Poyraz Karayel gibi başarılı dizilerin yapımcısından yepyeni bir dizi daha geliyor. 2016 yılında yayınlanması planlanan ancak aksaklıklar sebebiyle bir türlü yayınlanamayan dizinin aTV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Ünlü yapımcı Limon Film tarafından ekranlara getirilmesi beklenen dizi için çalışmaların hızlandığı belirtiliyor. aTV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin şimdilik ismi Cennetin Kuzeyi olarak belirlenmiş oldu. Şimdilik diyorum çünkü bir çok dizi yayına girmeden önce isim değişikliğine gidebiliyor. Hatta birkaç kez isim değişikliğine giden diziler bile olmuştu.

Diziyle ilgili çalışmalar devam ederken dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve ne zaman yayınlanacağı ile ilgili detaylar henüz elimize ulaşmadı. Konuyla ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Aslında Limon Film genelde Fox TV ile çalışmakta. Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Şevkat Yerimdar Limon Film tarafında Fox TV ekranlarında yayına girdi. Ancak dizinin şimdilik aTV ekranlarında yayınlanacağı bilgisi var. İlerleyen günlerde dizinin kanalının değişmesi sürpriz olmaz sanırım.

Cennetin Kuzeyi Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

 

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.