Cennet’in Gözyaşları Selim Kimdir (Berk Atan)

Burak 25 Tem 2017 Cennetin Gözyaşları  0

Yapımcılığını Ali Gündoğdu & Süreç Film’in üstleneceği  Cennet’in Gözyaşları dizisinin  yönetmenliğini  Sadullah Celen yapacak. Dizinin başrollerinde  Almila Ada ile Berk Atan yer alacak. Esra Ronabar, Güler Ökten ve Ali İpin ,Yusuf Akgün, Hazım Körmükçü, Süeda ÇilÇiçek Acar ve  Ebru Destan gibi usta oyuncularla kadrosunu güçlendiren dizide karakterlerde belli olmaya başladı.

Çekimlerine ağustos ayında başlanacak olan Kore uyarlaması dizi  aTV ekranlarında Eylül ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak. Cennet’in Gözyaşları dizisinde Cennet adlı bir kızın duygu yüklü hayat hikayesi anlatılacak. Cennet karakterini Almila Ada canlandırırken Selim karakterini de Berk Atan canlandıracak. 

Cennet’in Gözyaşları Selim ARISOY Kimdir ?

Selim genç ve yakışıklı bir iş adamıdır. Çok çalışkan olan Selim Arısoy çok sakinde bir tiptir. Karizması ve giyim kuşamı ile dikkat çeker.

Berk Atan Kimdir?

Cennet’in Gözyaşları dizisinde Selim karakterini canlandıracak olan Berk Atan son olarak Güneşin Kızları dizisinde Savaş Mertoğlu olarak karşımıza çıkmıştır. Berk Atan 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan Berk liseyi Sıdıka Rodop Lisesi’nde okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Halen Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi üzerine okumaktadır. 17 yaşında Altay futbol takımında kalecilik yapan Berk daha sonra modellik yapmaya başlamış ve bu alanda oldukça başarılı olmuştur. 2012 yılında yapılan yarışmada  2012’nin Best Model of Turkey’de 1. seçilmiştir.

Cennet’in Gözyaşları Berk Atan İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/berkatan/?hl=tr

 

Cennet’in Göz Yaşları Dizisi Ali (Hira Mert Yüce) Kimdir ?
Cennet’in Gözyaşları 10. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazar Fragmanı
Cennet’in Gözyaşları 8. Bölümde Çalan Şarkı Hangisi ? 12 Kasım Vazgeç Gönül
Oktay Çubuk Kimdir ? (Cennetin Gözyaşları Ömer Gürsu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir