Cennet’in Gözyaşları Cennet Kimdir? Almila Ada

Burak 22 Tem 2017 Cennetin Gözyaşları  0

Yapımcılığını Ali Gündoğdu & Süreç Film’in üstleneceği   dizinin  yönetmenliğini  Sadullah Celen yapacak. Dizinin başrollerinde  Almila Ada ile Berk Atan yer alacak. Dizideki diğer oyuncular ise Esra Ronabar, Güler Ökten ve Ali İpin gibi başarılı oyunculardan oluşuyor. Yeni sezonda aTV ekranlarında yayınlanacak olan dizide Cennet adlı bir kızın duygu yüklü hayat hikayesi anlatılacak.

Cennet YILMAZ Nasıl Bir Karakter?

Cennet Üniversiteden üstün başarılı ile mezun olmuştur. Oldukça azimli bir kız olan Cennet çok da güzel bir kızdır. Cennet çok neşeli ve enerjik bir insandır.

Almila Ada Kimdir?

Adı Efsane Dizisinde Melis karakteriyle isminden söz ettiren Almila 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası gazeteci , annesi moda tasarımcısı ve öğretmen olan Almila Ada küçük yaşlarda bale eğitimi aldı. Annesinin  işi gereği bir süre Rusya’da bulundu.  23 yaşındaki genç yetenek  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nü bitirmiş sonrasında da  Londra’da yüksek lisans yapmıştır.

Yurt dışında bir çok dergiye modellik yapan güzel oyuncunun ilk dizi deneyimi Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi olmuştur. Daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde Lalin karakteriyle rol almıştır. Aslan burcu olan ve burcun özelliklerini fazlasıyla taşıdığını söyleyen Almila Ada, Paul Sevdik ile bir birlikteliği bulunuyor.

Almila Ada İnstagram

https://www.instagram.com/almilaada/

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.