Cennet Mahallesi 2017 Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

2004 2007 yılları arasında Show Tv’de 3. sezon yayınlanan ve dönemine damga vuran komedi ve roman dizisi Cennet Mahallesi 2017 versiyonu ile  yeniden izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Müjdat Gezen, Melek Baykal, Özkan Uğur, Alişan ve Çağla Şikel’in yer aldığı Cennet Mahallesi dizisi yeni oyuncu kadrosu ve yeni konusu ile 2017 yaz sezonunda yaz dizileri arasında vazgeçilmez olmaya geliyor.

Romanların komedi dolu yaşamlarını izleyici karşısına tekrar çıkaracak olan Cennet Mahallesi dizisinin yeni versiyonunda daha önce oyunculuk deneyeimi olmayan bir çok isim de yer alacak; bunlardan ikisi ise Evlendirme programlarından ünlü olan Kaan ve Solmaz olacak. İşte şimdiye kadar açıklanan Cennet Mahallesi dizisi oyuncuları.

Oya Başar

Petek Dinçöz

Cezmi Baskın

Erkan Şahin

Günay Karacaoğlu

Levent Ülgen

Boğaç Aksoy

Gülay Baltacı

Lalizar Kemaloğlu

Ateş Böceği Ercan

Alişan

Çağla Şikel 

Mehtap Ar

Kaan Güvenilir

Solmaz Çiroslu

 

 

dizibilgi google play

Cennet Mahallesi 2017 Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (10 Yorum)

  1. ALLAHH YASASIN BE NE GUZEL GIDIYORUZ EVLENME PROGRAMINA SONRA BIZI OYUNCU YAPIYORLAR SONRADA OOOOOO GELSIN PARALAR

  2. yahu bu ne ya bu bir sacmalik amma cagla ve alisan icihn izlemek zorundayim nede olsa cennet mahallesi gibi OLAMAZ

  3. Bir gazetedf okumuştum. Kaan zaten oyuncuymuş. Eskiden adanali dizisinde oynamiş. Bir çok evlendirme programina katilan insanlar dizilerde yan rol felan oynamişlar. Yazinin başliği zaten ” oyuncular evlenme programini mi seçiyor yoksq evlilik programlari oyunculari mi seçiyor” gibi birşeydi. Şaşmam çünkü solmazin talibi çok. Kiz ünl3nmeye katildi oraya evlenmeye değil. Bülent etsoy bile dansici olarak talip ona. ekibine istiyor.

  4. vala anlamadım bişe cenet mahalesi gibi saçma dizi nasıl başlarda unutma benin okar hayranları istiyor yazmaktan vazgeçmiyor hata telepleri 2000 binden fazla olur nasıl devamı gelmiyor anlamadın bısey

  5. Kesin solmaz ferhatla sultanın kızı papatya vardiya onu oynayacak… Kaan da papatya ya asık mahalle delikanlısı olacak

  6. Bu sakami ya onlarin dizide ne isi var ya evlendirme programlarindan sonra diziyemi sardilar oynatacak oyuncumu bulamadilar.