Cemre Baysel Kimdir ? (Payitaht Abdülhamid Firuze)

Başrollerinde; Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer alacağı dizinin elliye yakın ana kadro oyuncu olmak üzere figüranlarla birlikte 400 – 500 kişilik bölüm oyuncusu rol alacak. Zaman zaman Yeşilçam’ın usta oyuncuları da seyirciyle buluşacak. Dizide, 120 kişilik teknik ekip görev yapacak.

Bu denli büyük bir ekiple çalışmaya devam eden dizide yeni yüzlerde dahil olmaya devam ediyor. İsimsizler dizisinde Gülperi olarak tanıdığımız Cemre Baysel Payitaht Abdülhamit dizisine dahil olacak. Eylül ayı içinde cuma günü yayınlanacak olan dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Cemre Baysel Kimdir ?

Payitaht Abdülhamit dizisine Firuze karakterini oynayacak olan Cemre Baysel 5 Şubat 1999 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Ajans’ yazılmasının ardından oyunculuk ve modellik yapmaya başladı. Daha sonra çok sevdiği resim bölümünde okudu. İlk dizi deneyimi ise Yeşil Deniz olmuş ve bu dizide 2 sene rol almıştır. Son olarak İsimsizler dizisinde Gülperi karakterini oynamıştır.

Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play