Çember Ne Zaman Final Yapacak? Çember Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Güncelleme: Çember film serisi başarılı reytingler alınca 6 bölümlük daha anlaşma imzalandı. Çember dizisi toplamda 12 film serisi şeklinde 12 bölüm yayınlanacak. İlk 6 bölümden sonra ara verilecek ve 6 bölüm daha çekilecek.

İlk bölümü ile 3 temmuz pazartesi izleyicisi karşısına çıkan Çember Film serisi ne yazık ki finali çekilmiş bir proje. Başrollerinde PELİN AKİL ALTAN, SERHAT KILIÇ ve BARIŞ BAĞCI’nın yer aldığı polisiye film serisi Çember’in finali çekildi bile. Çember dizisi 3 temmuz pazartesi günü başlayacak ve 7 ağustos pazartesi günü 6. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.( Sonrasında Star tv ile 6 bölümlük daha imzalandı toplam 12 bölüm çekilecek)

Çember film serisinin ilk bölümü 3 temmuz pazartesi akşamı sadece 2.72 reyting aldı. Aslında ben Çember dizisinin ilk serisi Oyunu Bozuyorum’u çok beğendim. Bir seri olması ve katillerin peşinde koşulması çözülmemiş sırları özel ekibin aydınlatması beni sürükledi ancak izleyici çok beğenmemişe benziyor. En azından Çember dizisi ilk bölüm reytingi bunu gösteriyor.

Çember dizisi 6 bölümde çok başarılı reytingler alırsa 2017 2018 yeni sezonunda dizi olarak karşımıza çıkarılır ve hemen suyu çıkarılır; ancak yeni sezon için Hem Pelin Akil ALtan’ın hemde Serhat Kılıç’ın devam eden projeleri olacak. Bu nedenle Çember dizisinin devam etme yeniden çekilme gibi bir ihtimali olacağını kısa zaman içinde düşünmek yanlış olur.

Çember dizisi final bölümü ile 7 ağustos pazartesi günü dizilerin kanalı Star TV’de; tekrarı ise reklamsız olarak Puhu TV’de

Çember filminin ikinci serisi 10 temmuzda Şehrin Günahları ismi ile Star Tv’de olacak.

Çember Fragman

dizibilgi google play

Çember Ne Zaman Final Yapacak? Çember Kaç Bölüm Yayınlanacak? (20 Yorum)

  1. TV sineması olarak değil de Netflix’in yeni çıkacak dizisi “Aşk 101” yerine bu konulsa baya izlenir.

  2. Kanıtı eski kadrosuyla tekrar çekiniz lütfen tekrarlarını bile defalarca izledim izliyorum İsmini degiştip değiştirip aynı konsepte diziler çekiyorsunuz ama oyuncuları değiştiriyorsun aynı kadro ile bi daha kanıtı çekin bakalım nasıl uzun soluklu olur zaten neden final yaptıysa reytingleri hep yüksekti.

  3. Sürekli farklı isimlerle aynı konsepte dizi çekiliyor ama istenilen sonuç alınmıyor biz kantı aynı kadrosu ile tekrardan istiyoruz tekrarını bile onlarca defa izliyoruz nedir bu inadınız kanıtı tekrar çekiniz lütfen….

  4. Yaa ben ilk bolumun sonunu kacirdim nazliyi kim oldurmusdu? Bilen varsa yazabilirmi:)

  5. Çember dizisi güzeldi yalnız flashbackler çok vardı orası biraz insanın kafasını karıştırıyordu biraz daha açıklayıcı olsa daha iyi yani bence devam etmeli böyle devam ederse