Cemal Maruf Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv 2016 2017 yeni sezon dizilerinden beklediği performansı alamayınca ocak ayında final yapacak dizilerin yerine ekranlara getireceği yeni diziler için hazırlıklara başladı. Daha önce Kırlangıç Fırtınası dizisi için hazırlıklara başlayan Fox Tv şimdi de Cemal Maruf dizisini basın ile tanıttı.

Cemal Maruf dizisinin yapım şirketi olarak Bkm Film olarak açıklanırken senaryosunu ise ünlü senarist Ozan Yurdakul yazacak. Cemal Maruf dizisinin yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan yer alacak. Daha önce 2017 ocak ayında Cevdet Mercan’ın Şampiyon isimli bir dizi ile izleyicisi karşısına olacağını açıklamıştık; ancak Cevdet Mercan Cemal Maruf dizisinin senaryosunu daha etkileyici ve kendine yakın bulunca Cemal Maruf dizisi ile devam etme kararı aldı.

Cemal Maruf dizisinde aksiyon dolu bir kahramanlık hikayesi konu alınacak. Kahramanımız Cemal mertliği ve insanlığı ile izleyiciyi kendine bağlamaya çalışacak.

Cemal Maruf Dizisinde başrol Cemal karkaterini canlandırması için ise daha önce Ulan İstanbul dizisi ile adından sıkça siz ettiren Uğur Polat ile anlaşıldı

Cemal Maruf Dizisi Oyuncu Kadrosu

Uğur Polat

1961 yılında İstanbul’da doğan deneyimli oyuncu Uğur Polat 55 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatroları oyuncusudur ve sayısız tiyotro oyununda rol almıştır. Ulan İstanbul dizisinda Kandemir karakteri ile dizilerde kendine gösteren Uğur Polat son olarak 2016 yılında Gecenin Kraliçesi dizisinde rol almıştır; ancak beklediğini bulamamıştır.

cemal-maruf-dizisi-oyuncu-kadrosu-ugur-polat

Cemal Maruf Dizisi oyuncu kadrosu açıklandıkça sayfamıza eklenecektir.

Cemal Maruf Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fi Dizisi Televizyonda Yayınlanacak mı? Ne Zaman Yayınlanacak?