Çatı Katı Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte O Mekanlar

Burak 12 May 2020 2020 Yaz Dizileri  0

Mia Yapım tarafından sunulan Çatı Katı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Furkan Ardıç’ın başrol oynayacağı dizinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor. Çatı Katı dizisinin Senaryosunu ise Fethi Kantarcı ve Sevgi Delibaş gibi 2 usta isim ele almakta. Bir çok izleyicinin kafasındaki bir diğer soru ise Çatı Katı nerede çekiliyor? oldu. Cast çalışmaları sürerken Çatı Katı çekim yerleri de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Çatı Katı Çekim Yerleri

2020 yaz dizileri arasına adını yazdıran Çatı Katı yaz sezonu dolayısıyla ışıl ışıl görüntüsüyle ekranları süslemeyi planlıyor. Bu yüzden daha çok yaz turizmin aktif olduğu yerlerde çekileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yerlerin başında da İzmir gelmekte. Bir çok yaz dizisine konukluk yapan İzmir, Çatı Katı dizisine de kapılarını aralamış gibi duruyor. Çeşme, Alaçatı gibi güzel değerlere sahip olan ilimizde çekimlere başlanacağı söyleniyor.

Çatı Katı yönetmeni Barış Yöş; diziyi sadece İzmir ile sınırlandırıp, seyircisini sıkmayı düşünmüyor. İzmir’in yanı sıra İstanbul ilinde de çekimler olacaktır. Hatta bütçe sıkıntısından dolayı sahnelerin çoğunda İstanbul’u görebiliriz. Çekimlerin İstanbul’da olması oyuncular içinde avantaj doğuracaktır. Oyuncu kadrosunun neredeyse tamamı İstanbul’da ikamet ettiği için hem ailelerine yakın durmaları, hemde yol giderleri hesaplanıp çekim yerleri netleştirilecektir.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.