Çarpışma Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Burak 02 Eki 2018 Çarpışma  0

Çarpışma Dizisi Konusu Oyuncuları Karakterleri Kim Kimdir ?

Sezonun en iddialı dizilerindne biri olmaya hazırlanan Çarpışma dizisi merakla beklenmeye devam ediyor. Dizi ile ilgili uzun süredir haberlerin söylentilerin ard arkası kesilmedi. Dizide ilk olarak Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olacağı açıklanmasının ardın herkes Kıvanç’ın partnerinin kim olacağını merak etmeye başlamıştı. Uzun bir çalışmanın ardından Elçin Sangu ile anlaşma sağlanmış ve dizinin kadın başrolü olacağı duyrulmuştu. Dizinin başlamasına artık sayılı günler kaldı. Bizler de merak edenler için Çarpışma Dizisinin güncel oyuncu kadrosunu ve konusunu paylaşacağız.

Çarpışma Dizisi Konusu Nedir ?

Çarpışma dizisinin hikayesi dört aracın çarpışması ile başlıyor. Dizide kaza geçiren ve ardından büyük bir bunalım yaşayan Komiser Mahir’in (Kıvanç Tatlıtuğ) hayatı anlatılacak.  Dizide hapisten yeni çıkmış olan hırsız Kerem (Alperen Duymaz), Kazaya karışan şoförlerden biri olan Zeynep (Elçin Sangu), Zeynep’in avukatı Cemre’nin (Melisa Aslı Pamuk) yolları kesişecek.

Çarpışma Oyuncu Kadrosu

Kıvanç Tatlıtuğ (Mahir)

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey ve ardından Best Modelof The Wold yarışmasında birinci olmayı başarmıştır. Yarışmanın ardından modellik yapmış daha sonrasında da oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2005 yılında yayınlanan Gümüş dizisi ile oyunculuk kriyerine başlamıştır. Daha sonra Menekşe dizisinde yer almış fakat asıl çıkışını Aşk-ı Memnu dizisindeki beylül Haznedar karakteri ile gerçekleştirmiştir. 2011 yılında yayınlananKuzey Güney dizisi ile başarısını sürdürse de  bu dizden sonraki Kurt Seyid ve Şura ile Cesur – Güzel dizileri bekleneni verememiş ve ekran ömrü kısa olmuştur.

Dizide Mahir karakteri başarılı bir komiserdir. Geçirdiği kaza sonrası büyük bir travma yaşamış ve psikolojik çöküntüye girmiştir. Yaşama sevincini kaybeden Mahir hayata tutunma çabasındadır.

Elçin Sangu (Zeynep)

13 Ağustos 1985 yılında doğan güzel oyuncu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nü tamamlamıştır. Daha sonra Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Tiyatro bölümüne başlamış fakat müzik ile ilgilenme kararı aldığından eğitimini yarım bırakmıştır. Daha sonra tekrar oyunculuğa yönelmiş ve Sahne Tozu Tiyatro’sunda eğitim almıştır. 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ardından Aşk Kaç Beden giyer ve Sevdam Alabora dizilerinde de yer alsa da asıl çıkışını Kiralık Aşk dizisi ile yaşamış ve büyük bir çıkış yakalamıştır. Son olarak internet dizisi Yaşamayanlar’ın kadrosunda bulunmuştur.

Zeynep Çarpışma Dizisinde Galip’in kızı ve Leyla’nın annesidir. Kızı, Galip yüzünden kaçırılır. Zeynep’de kızı Leyla’yı kurtarmak üzere harekete geçer.

Alperen Duymaz (Kerem)

1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Cesur karakteri ile dizi kariyerine başlamıştır. Bu rolde dikatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Bodrum Masalı isimli dizide Ateş karakterine hayat vermiş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Ardından Çukur dizisindeki Emrah Komiser karakterini canlandırmış ve burada da büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Son olarak Direniş Karatay isimli sinema filminde yer almıştır. Dizide Kerem hapisten yeni çıkmış bir hırsızdır.

Erkan Can

1 Kasım 1958 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Azita Can ile evlenmiş ve Deniz Can isminde bir kız çocupu vardır. Kariyerine Bursa Devet Tiyatrosunda başlamıştır. İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Mahallenin Muhtarları dizisindeki Temel karakteri ile ülke çapında üne kavuşmuştur. Çok Sayıda oyun, dizi ve filmlerde oynayan usta oyuncu yakın dönemde Acı Aşk, Bir Deli Sevda , Kara Para Aşk gibi dizilerde yer almıştır.

Nazan Kesal

1969 doğumlu oyuncu aslen Manisalı’dır. Gerçek adı Nazan Kırılmış’tır. İzmir Dokuz Eylğl Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ni tamamlamıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Ercan Kesal ile evlidir. Son oalrak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Fazilet Hanım karakterine hayat vermiş ve başrolde yer almıştır. 2015 yılında Çağatay Ulusoy ile birlikte yer aldığı Delibal filmindeki performansı ile büyük beğeni toplamıştır. Analar ve Anneler dizisindeki Muazzez karakteri de olumlu yorumlar almıştır.

Melisa Aslı Pamuk (Cemre)

14 Nisan 1991 yılında Hollanda’da dünyaya gelen güzel oyuncu 2011 yılında katıldığı Miss Turkey 2011 yarışmasını birinci tamamlamıştır. 1.76 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 58 dir. Son olarak Kara Sevda dizisinde Asu Kozcuoğlu karakteri ile diketleri çekmeyi başarmıştır. 2014-2015 yıllarında Ulan İstanbul dizisinde Zyenp karakterini canlandırmıştır. Kurt Seyid ve Şura , Yer Gök Aşk gibi dizilerde öenmli rollerde yer almayı başarmıştır. Dizide Zeynep’in avukatı Cemre karakterini canlandıracaktır..

Sezonun en iddialı dizisi olan Çarpışma dizisi ile ilgili en güncel haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çarpışma Dizisi Fragmanı

 

Çarpışma ve Çukur Dizisinde Oyuncular Arasında “crossover” (çapraz geçiş) Nedir?
Çarpışma Dizisi Seyfi (Barış Akşavaş) Kimdir ?
Çarpışma Dizisi Asiye Karaca (Şebnem Sönmez) Kimdir ?
Çarpışma Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Final mi Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir