Çarpışma Dizisi Asiye Karaca (Şebnem Sönmez) Kimdir ?

Burak 31 Oca 2019 Çarpışma  0

Sezon’un en iddialı dizilerinden olan Çarpışma dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin son bölümünde Kadir’in annesi rolündeki Asiye Karaca diziye dahil oldu. Merak edenler için Asiye karakteri ve ona hayat veren oyuncu Şebnem Sönmez’i yakından tanıyalım.

Çarpışma Asiye Kimdir ? Nasıl Bir Karakter ?

Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğuna oyurduğu Çarpışma dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Usta oyuncu Şebnem Sönmez, Asiye karakteri ile diziye dahil oldu. Asiye karakteri dizide Kadir Adalı’nın annesidir.

Çarpışma Şebnem Sönmez Kimdir ?

1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl kariyeri tiyatro alanında olan oyuncu Barlas Mim ve Katal Sanat tiyatrolarında rol almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk mezunudur.

Oyunculuğun yanı sıra Drama eğitmenliği ve sınıf öğretmenliği de yapmıştır. 1995 yılında yayınlanan ve dönemin en çok izlenen programı olan Bir Demet Tiyatro’da Mücver Abla karakteri ile geniş kitlelerce tanınmıştır. Vizontele ve Abdülhamit DÜşerken gibi filmlerle beyaz perde de boy gösteren oyuncu 1996 yılında kendisi gibi oyuncu olan Olgun Şimşek ile evlenmiş fakat 2000 yılında boşanmıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.