Çarkıfelek Yeni Sunucusu (Onur Büyüktopçu) Kimdir? 2020

furkan 11 May 2020 Çarkıfelek  0

Yapılan Açıklama ile beraber Çarkıfelek 2020 sunucusu Onur Büyüktopçu Oldu. Yakında çekimlerin başlaması bekleniyor.

Mehmet Ali Erbil ile televizyonlarda popülerleşen ve 2018 yılından bu yana ekranlarımıza geri dönen çarkıfelek programında izleyicileri şok eden bir gelişme oldu. İki sezondur programda sunuculuk yapan Emre Karayel programdan ayrıldı. Bu olay programın takipçileri arasında büyük yankı uyandırdı ve Emre Karayel’in ardından sunucunun kim olacağı merak konusu oldu.

Bir magazin programında da bu ayrılık doğrulandı. Ayrıca programda Emre Karayel’in yerine kimin geçeceğinin de belirlendiğini söyledi. Ancak herhangi bir isim verilmedi. Peki Çarkıfelek yeni sunucusu kim olacak?

Ayrıca programın takipçileri sosyal medya da dolaşan haberler ışığında Murat Övüç’ün sunuculuk için tercih edilip edilmediği konusunda da araştırma yapmaktadır. Program takipçileri bu haberlerle çalkalanırken Murat Övüç’ün teklif alıp almadığı konusunu da sizler için araştırdık. Keyifli okumalar dilerim.

Çarkıfelek Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Programda yardımcı sunucuyla çok iyi anlaşan ve izleyicilere neşe katan Emre Karayel programı bırakınca onun yerine geçecek ismin de onun gibi olmasını isteyen seyirciler bu konuyu özenle araştırmaktadır. Emre Karayel’in ayrılığı kesinleşse de yerine kimin geçeceği hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak sunuculuğa Beyazıt Öztürk, Murat Yıldırım, Onur Büyüktopçu, İlker Ayrık gibi isimlerin getirilmesi bekleniyor.

Bizlere göre Acun Medya ekibiyle sıkı fıkı olan Beyazıt Öztürk ve Onur Büyüktopçu isimleri TV8 kanalında faaliyetlerine devam edecektir. Ayrıca Ramo dizisinin başrol oyuncularından olan Murat Yıldırım meşguliyetten dolayı program sunuculuğunu kabul etmeyecektir. Geriye tek bir ihtimal olarak İlker Ayrık kalmaktadır. Gerek heyecanı gerek neşesi ile Çarkıfelek programının yeni sunucusunun İlker Ayrık olacağını düşünüyoruz.

Murat Övüç Sunuculuk İçin Teklif Aldı Mı?

Birçok sosyal medya platformunda da gündeme gelen bu konu hakkında bizler de birtakım bilgiler aldık. Şu anlık Murat Övüç’ün teklif alıp almadığı konusunda net bir bilgi yoktur. Ancak teklif aldığı konusunda sağlam iddialar da yer almaktadır. TV kanalları sürprizlerle doludur Murat Övüç’ü sunucu yaparak bir ilki de gerçekleştirmek isteyebilirler.

Çarkıfelek Sunucusu (Onur Büyüktopçu) Kimdir?

1982 yılında dünyaya gelen Onur Büyüktopçu 2020 Çarkıfelek yarışmasını sunmaya hazırlanıyor. Anlaşmanın sağlanmasıyla beraber virüs etkisini azalttığında çekimlere başlanacağı bildirildi. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri gibi dizilerde tanıdığımız Onur Büyüktopçu İngiltere’de tiyatro eğitimi almıştır. Sunuculuğun yanı sıra cast direktörü ve menajerlik de yapmaktadır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.