Çarkıfelek 16 Temmuz Neden Yayınlanmıyor Neden Yok

Çarkıfelek 16 Temmuz Neden Yayınlanmıyor var mı yok mu?

çarkıfelek 16 temmuz resimleriShow Tv ekranlarında Mehmet Ali ERBİL’in sunumu ile yeniden izleyicisi karşısına çıkan Çarkıfelek yarışma programı ne yazık ki bu akşam ekranlara gelemeyecek. Show Tv tarafından yapılan açıklamada “Eğlence Programı Olan Çarkıfelek’in Ülkenin İçinde Bulundu Elem Durumdan Dolayı 16 Temmuz Akşamı Yayınlanmayacağı” duyuruldu.

Bilidiği üzere demokrasi ülkesi Türkiye’de demokrasi asker tarafından sınırsız süre ile askıya alınmaya çalışılmış ve darbe teşebbüsünde bulunmuştu. Zaten Fetullahçı Terör Örgütüne karşı öfkeli olan halk darbeci askerlerin karşısına çıkmış ve canını hiçe saymıştı. Bu nedenle de ülke çapında 2.000’e yakın insan Şehit ve Gazi olmuştu.çarkıfelek 15. bölüm fotoğrafları

Show Tv tarafından alınan bu doğru kararı çok olumlu karşılıyoruz; zira ülke kan ağlarken eğlence programlarında gülünmesi oynanması ve hatta sevinilmesi olumlu karşılanmayacaktı. Bu nedenle Çarkıfelek yarışması yeni bölümü ile 23 haziran cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Bilindiği üzere Çarkıfelek Show Tv ekranlarında Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamları izleyici ile yeni bölümü ile buluşuyordu.

Show Tv ekranlarında Çarkıfelek yerine Boby Z isimli bir yabancı sinema filmi yayınlanacak

Çarkıfelek Yeni Bölüm Ne Zaman  15. Bölüm?

Çarkıfelek yarışması yeni bölümü ile 23 haziran cumartesi akşamı izleyicisi karşısında olacak.

Darbe Girişimi Nedeniyle Yayınlanmayacak Programlar Hangileri?

16 Haziran akşamı yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı Tatlı İntikam dizisi ne yazık ki yayınlanmayacak. Tatlı İntikam dizisi ile birlikte Star Tv  ekranlarında yayınlanacak “Var Mısınız Yok Musunuz” ve Show TV’nin yayınlanan ”Çarkıfelek” ve Show TV ekranlarında bu akşam ilk bölümüyle başlayacak olan ‘O Bana Çok Benzer’ programı da yayınlanmayacak.

Çarkıfelek 15. Bölüm Fragmanı