Cansun Tuman Kimdir? Öğretmen Dizisi Merve Yaşı Boyu Sevgilisi

Burak 25 Mar 2020 Haberler  0

Fox TV’de yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisinin güzeller güzeli oyuncularından biri de Cansu Tuman oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği dizide ki erkek başrol oyuncusu İlker Kaleli oldu. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren fark yaratmayı başaran Öğretmen oyuncuları ve karakterleriyle ön plana çıkan dizilerden biri olmayı başardı. Yönetmenliğini Koray Kerimoğlu gibi usta bir ismin üstlendiği Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosunda Cansu Tuman da yer aldı. Henüz dizinin başında olunmasına rağmen Cansu Tuman’ın Merve karakteriyle gösterdiği performans takdire şayandı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Tülin Özen karakteriyle cast ajansları ve dizi yapımcılarının ilgi odağı olmayı başaran Cansu Tuman, Öğretmen dizisinde 12/A sınıfı öğrencilerinden biridir. Özellikle Rüya’nın ölümüyle olan bağlantısı ortaya çıkınca daha heyecan dolu bir karaktere bürünecektir.

Öğretmen Merve Kimdir?

12/A öğrencilerinden Gizem’in sıra arkadaşı olan Merve, Nesrin ile bir çok payda da buluşmayı başaran bir karakterdir. Bu ikili zeki olduğu kadar temkinli yaklaşılması gereken tiplemelerdir. Çünkü bu ikili bir çok planı beraber yapmışlardır. Rüya’nın ölümü ve  Rüya’ya düzenlenen montaj videosunda parmağı olan Merve göründüğü kadar masum değildir. Rüya&Merve ilişkisi yakında ortaya çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.

Resmen ilgi manyağı olarak adlandırabileceğimiz bir karakter olan Merve(Cansu Tuman) aynı zamanda sınıftaki erkeklere kendini beğendirme çabasındadır. Onun için tek gerçek kendisidir ve ondan güzel hiç kimse yoktur. Aynı zamanda korkulu rüyalarından biri Akif öğretmendir. Onu hiç sevmez ve sürekli alay eder. Okulun bir diğer öğrencilerden olan Ateş’e aşık olan Merve, aşkının karşılığını bulamamıştır.

Cansu Tuman Kimdir? Boyu Yaşı Biyografisi

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Tuman, 28 yaşındadır. Eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi’nde devam eden Cansu, oyunculuk eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi adlı yerde almıştır. Oyunculuk kariyerinden önce Moleküler Biyolog üzerine çalışan güzel oyuncu, ilk olarak 2015 yılında Arka Sokaklar dizisiyle ekranlarda kendini göstermeye başlamıştır. Cansu Tuman’ın;

Yaşı: 28
Boyu: 1.68cm
Kilosu: 52
Burcu: Oğlak
İnstagram Adresi: @cansutuman
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yok.
Oynadığı Dizi ve Filmler: Arka Sokaklar (2015), Kiralık Aşk (2015),  Ufak Tefek Cinayetler (2018), Gerçek Olamaz(2019), Öğretmen(2020)

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakterinin gençlik yıllarını oynayan Cansu Tuman, kariyerinin en başarılı işlerinden birini çıkarmıştır. Bu dizide gösterdiği başarı ve azminin sonucu ismini ve simasını akıllara kazıtmayı başarmıştır. Güzelliği ve yeteneği ışığında Med Yapım’ın ilgisini çekmiş ve Öğretmen dizisinde Merve karakteri için uygun görülmüştür.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Cansun Tuman Kimdir? Öğretmen Dizisi Merve Yaşı Boyu Sevgilisi” üzerine 3 yorum

  1. *352555 dedi ki:

    Lütfen Mervenin yeni şekillerini internete elave edin.

  2. *352555 dedi ki:

    Mervenin siması çok güzel. Şükür ki, diziye böyle güzel kız getirmişsiniz. Allah senaristden razı olsun. Kimseye zararı da dokunmuyor. Çünkü Akif hoca ona yardımcı ola bilecek öğrencileri kendisine seçmiş . Onlardan 1-ri de Mervedir. Merve kötü biri olsaydı, Akif hoca onu kendisine yardımcı olarak seçmezdi.

  3. *352555 dedi ki:

    Hayır, Merveni kötü bir kız yapmayın. Ben diyordum ki, 12A-da iyi kız Mervedir. Ne olur, bir onu kötü rola çekmeyin. Benim düşünceme göre Selin, Rüyanın videosunun sahte olduğunu biliyordu. Çünkü sur çetesinin lideri ile alakası var. Hem de ki, Akif hoca bazı öğrencileri ona yardımcı olsun diye seçib. Onların arasında Merve de var. Mervenin Rüyanın montaj videosunda hiç bir parmağı ola bilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.