Canevim Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)


Yapımcılığını, Koliba Film Ata Türkoğlu’nun yaptığı
Senaryosunu, Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı
Yönetmenliğini Adnan Güler ‘in yaptığı
Canevim Dizisinin Başrol oyuncuları, erkek başrol oyuncularından biri Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ile Aras Aydın’ın başrollerini paylaştığı Can evim’de, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Sen Anlat Karadeniz gibi iddialı projelerle izleyici karşısına çıkan ATV, şimdi de Can evim dizisini ekrana getirmeye hazırlanıyor. Canevim dizisi dizileri ile sezonda büyük reyting toplayan Atv de yayınlanacak.


Canevim dizisi bir yaz dizisi olacak ve Atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Canevim’in günlük dizi olarak izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin çekimleri Nisan ayında İstanbul’da başlayacak ve yakında atv’de izleyici ile buluşacak.

Can Evim Dizisinin Konusu

İyi kalpli, Güzel gözlü fakir bir genç kız olan Ceylan’ın hikayesini konu alıyor. Dizi, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

Canevim Dizi Oyuncuları

Canevim dizisinin başrollerini; Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ile Aras Aydın’ın başrollerini paylaştığı Can evim’de, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

Özgür Çevik ( Taylan Tanbay )

Ünlü oyuncu Özgür Çevik, dizide, takıntılı, saplantılı ve acımasız bir karakter olan ‘Taylan Tanbay’ı canlandıracak. Bu karakter oldukça acımasız ve merhametsiz biri.

Biran Damla Yılmaz (Ceylan Haksever)

Ünlü Oyuncu Biran Damla Yılmaz dizide, Ceylan rolü ile akıllı, güçlü ve güzel bir kızdır. Ömer’e aşık biridir ve onunla evlenmek ister.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Canevim Dizisi Ne Zaman Başlıyor? 1. Bölüm Fragmanı

Aras Aydın ( Ömer Kılıç )

Anne ve Babası olmayan Ömer babaannesi ile yaşar. Ceylan’a aşık olur.

Simge Selçuk ( Melis Korkmaz )

Feryal’in kardeşi

Nihan Büyükağaç ( Feryal Tanbay )

Melis’in kardeşi

Zuhal Gencer Erkaya ( Günnur Haksever )

Ceylan’ın annesi

Rıza Akın ( Hamza Haksever )

Ceylan’ın Babası

Burcu Tuna ( Elvan Haksever )

Ceylan’ın ablası

Ezgi Şenler ( Müjgan Haksever )

Ceylan’ın kız kardeşi

Bedia Ener ( Hacı Anne )

Ömer’in babaannesi

Münire Apaydın ( Aytül )

Ceylan’ın komşusu

Ömrüm Nur Çamçakallı ( Ayşe )

Ceylan’ın kardeşi

Slagana Vujosevik  (Kristina)

Cenk Hakan Köksal (Fikret)