Canevim Dizisi Ömer Kılıç (Aras Aydın) Kimdir?

Burak 30 May 2019 Can Evim  0

Canevim Dizisi, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı Canevim dizisinde Ömer rolü ile Aras Aydın seyirci ile buluşuyor.

Canevim Dizisi Ömer Kılıç Kimdir?

Ömer, Küçük yaştan beri yaşam mücadelesi içindedir. Cesur, dürüst, gözü pek, sözünün eri, yaptığı işi en iyi şekilde yapan, yardımsever, çevresinde saygı duyulan, çok sevilen, genç bir adamdır. Sevdiklerine çok düşkündür. Özellikle onu büyütüp yetiştiren Hacı Annesi onun için çok değerlidir. Ceylan ise hayatının aşkı, Ömer’in eksik yanıdır, ruhunun diğer yarısıdır.


Canevim Dizisi Aras Aydın Kimdir?

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu. Asıl adı Mehti Aras Aydın’dır. 1.84 boyunda, 74 kilo. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. 

İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Öğretmen Kemal adlı dizide Mert karakteri ile yapmıştır.

Diğer rol aldığı diziler; Öğretmen Kemal, Şefkat Tepe, Kiraz Mevsimi, Saklı Kalan, İnadına Aşk, N’olur Ayrılalım, Altınsoylar, Oğlan Bizim Kız Bizim ve Masum Değiliz dizilerinde rol almıştır.

En çok tanınması Kiraz Mevsimi dizisi ile olmuştur. şimdilerde ise Canevim dizisinde rol almaktadır, oyuncu olmasaydı müzisyen olmak istediğini belirten Aras Aydın davul, gitar ve piyano olmak üzere 3 farklı enstrüman çalabilmektedir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir