Canevim Dizisi Feryal Tanbay (Nihan Büyükağaç) Kimdir?

Burak 30 May 2019 Can Evim  0

Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayacak olan Canevim dizisi “27 Mayıs Pazartesi akşamı” atv ekranlarında ilk bölümü ile seyirci ile buluştu. Dizide Haksever ailesi, hayatın tüm zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı bir ailedir. 

Canevim Dizisi Feryal Tanbay Kimdir?

Taylan’ın annesi, ailenin güç odağı. Güçlü, başarılı, ne istediğini bilen, kararlı, insanları etkileyen ve yönlendirebilen bir iş kadınıdır. Statüye, kökene çok önem verir. Mücadelecidir. Kendi doğrularına göre yaşar ve çevresindeki herkesten de bunu bekler. Özellikle yakın çevresinin hayatına müdahale etmekten, onlar adına kararlar verip uygulamaktan çekinmez. Feryal ilişkilerinde istikrarlı ve tutarlıdır.

Sadece her şeyden çok sevdiği oğlu Taylan’la karmaşık bir ilişkisi vardır. Çünkü Taylan onun yumuşak karnıdır. Taylan’a söz geçirmekte onu kendi istediği kalıba sokmakta zorlanır ama asla pes etmez.

Canevim Dizisi Nihan Büyükağaç Kimdir?

28 Eylül 1981 İstanbul doğumlu. 1.72 boyunda, 57 kilo. Nihan Büyükağaç Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2006’da Fırtına dizisinde Tamara’yı canlandırdı. 2009’da Yusuf Kurçenli’nin yönettiği Yüreğine Sor filminde yer aldı.
Star Tv’de yayınlanan Cesur ve Güzel dizisinde Adalet karakterini canlandırmıştır.

Oynadığı dizi ve filmler:

Oflu Hocanın Şifresi 2016 AsiyeFilm.. Gecenin Kraliçesi 2015 Emine…Gönül İşleri 2014 Alev….Sevdaluk 2013 Fatma….Muhteşem Yüzyıl 1.2.3 ve 4. Sezon Gülşah…Yer Gök Aşk 2010…Yüreğine Sor 2009 Feriye…Ayrılık( 2 )2009 Mina…Sınıf 2008…Derdest 2008 Aysun Tezcan…Senden Başka (2) 2007 Emel….Fırtına 2006 Tamara…Beşinci Boyut 2005.

Şimdilerde ise Atv ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde rol almaktadır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir