Canevim Dizisi Ceylan (Biran Damla Yılmaz) Kimdir?

Burak 28 May 2019 Can Evim  0

Ceylan; akıllı, güçlü ve güzel bir kızdır. Ömer’e aşık biridir ve onunla evlenmek ister.

Canevim Dizisi Biran Damla Yılmaz Kimdir?

28 Haziran 1986 yılında Gebzede Doğmuştur. 1.64 boyunda, 55 kilo. güzel oyuncu yaşamının büyük bir kısmı Pendikte geçmiştir. Küçük yaşlarda dizilerde yer alan oyuncuları izleyerek onları taklit ettiğini belirten Biran Damla Yılmaz ailesi tarafından küçük yaşlarda ajansa yazdırılarak bu konuda tecrübe sahibi olması sağlandı.

İlerleyen yıllarda oyunculuk isteğinin daha fazla olduğunu tekrar farklı bir ajansa yazıldığını belirten Yılmaz oyunculuk sektörüne 14-15 yaşlarında girmiştir.
Televizyon deneyimine Muhteşem Yüzyıl dizisinde başlayan Yılmaz, Kırgın Çiçekler’de ‘Eylül’ karakteri ile adından oldukça söz ettirdi. Oyuncu ayrıca ‘Beyaz Yalan’ dizisinde ‘Nesrin’, Yasak dizisinde ‘Esma’ karakterine hayat vermişti.

Bir kaç yapımda yer aldıktan sonra atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide canlandırdığı Eylül karakteri yıldızının parlamasını sağlamıştır.

Mucize 2 filminde ‘Mizgin’, Çılgın Dershane 4: Adan filminde ‘Deniz’ karakterine hayat verdi. Konservatuvar öğrencisi olan Biran Damla, ATV ekranlarında yayınlanan olan ‘Canevim’ dizisinde rol alıyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir