Caner Şahin Kimdir ? (Tutsak Dizisi Bahadır)

Burak 29 Ağu 2017 Tutsak  0

1441 Productions yapımın iştirakiyle  İrfan Şahin’in yapımcısı olduğu ve yönetmen koltuğunda Serhan Şahin’in oturduğu dizi Tutsak Eylül ayında Kanal D ekranlarında yer alacak. Dizinin çekimleri devam ederken oyuncu kadrosu ve karakterleri de netleşti. Dizide Bahadır karakterini Caner Şahin oynayacak.

Bahadır Nasıl Bir Karakter

Elif adında hayat dolu, sevecen ve gururlu bir kızın hayatı kendisinden 30 yaş büyük bir adamla evlenmesiyle Tutsak hayatına döner. Gürhan Ailesinin sırlarını kullanarak onlara şantaj yapan Sadullah bir anda ortadan kaybolur. Elif ise bir anda karanlık dehlizler içinde yapayalnız kalır. Bu ortamda ona Gürhan Ailesini şoförü Bahadır sahip çıkar. Bahadır Gürhan Ailesinin şoförüdür ve ailenin oğlu Kenan ile karşı karşıya kalır.

Caner Şahin Kimdir ?

Babam ve Ailem dizisinin Kadir’i Caner Şahin 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazandı. 1. Sınıftayken yine aynı üniversitede tiyatro bölümüne girdi. Burada arkadaşlarıyla Tiyatro Lahza’yı kurdu. Oyunculuk dışında yönetmenlikte yapmaktadır.

Tutsak Tanıtım Fragmanı

Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ?
Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir
Tutsak İzleniyor mu Reytinglerde Durumu Ne
Seray Gözler Kimdir ? Tutsak Sevim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.