Can Feda Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

Burak Özçivit instagram adresinden duyurduğu bir haberle sevenlerini heyecanlandırmıştı. Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in birlikte oynayacakları film de belli oldu. İki askerin mücadelesinin anlatılacağı filmin ismi Can Feda olarak açıklandı.

TAFF ve BRK’s Production ortaklığında gerçekleştirilecek olan filmin senaryosunu  Zafer Külünk yazarken yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun oturuyor. Şimdiden büyük ses getiren filmin vizyona giriş tarihi ise 23 Şubat 2018 olarak açıklandı. 

Can Feda Filmi Oyuncuları

Burak Özçivit Kimdir ?

Kara Sevda dizisinde Kemal karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncu 24 Aralık 1984  yılında İstanbul’da doğdu. 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu aslen Gazianteplidir. Burak Özçivit Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü’nden mezun oldu. 

Aynı zamanda mankenlikte yapan oyuncu 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve “gelecek vadeden” mankenlerden seçilmiştir.  2005’te tekrar  Best Model of Turkey yarışmasına  katılmış ve 1. olmuştur. Sonrasında  da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Ortağı olduğu BRK’S Production adında bir yapım şirketi de bulunmaktadır. Ayrıca milyonlarca kişi tarafından takip edilen Burak Özçivit’in instagram hesabını 10 milyon kişi takip etmektedir.

Kerem Bursin Kimdir ?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali karakteriyle tanıdığımız yakışıklı oyuncu Kerem 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş Amerikada oyunculuk eğitimi almıştır. Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamlayan Kerem kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanışarak Türkiye’de oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Can Feda Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

dizibilgi google play

Can Feda Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi (1 Yorum)

  1. Kerem burcin burak ozcivit ikisde yaksikli yakisir ayni filim guzel olur kadin bas rolarda seranay sarikaya fahriye olsun