Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show’dan Neden Ayrıldı

Güldür Güldür Show 3. sezon finalini yapmaya hazırlanırken çok önemli bir iddia haber merkezlerine ulaştı. Bize gelen son bilgilere göre Güldür Güldür Show’un en dikkat çeken ismi Eşofmanlı Şevket Hoca’sı Çağlar ÇORUMLU Güldür Güldür Show’un 4. sezonunda izleyicisi ile bulaşamayacak.

“Keşke benimde olsa” repliği ile 2. sezon yıldızı daha daparlayan Çağlar Çorumlu yeni sezonda Gülse Birsel’in yeni komedi dizisinden gelen teklifi değerlendirdi ve yeni sezonda Güldür Güldür Show yerine Gülse Birsel’in ekim kasım 2017 aylarında başlayacak komedi dizisi ile yola devam etme kararı aldı.

Reyting sıkıntısı yaşayan ve her sezon daha da reyting kaybederek finale doğru giden Güldür Güldür Show’un Çağlar Çorumlu olmadan yeni sezonda devam edip etmeyeceği eğer devam edecekse nasıl bir performans göstereceği merak konusu oldu.

Güldür Güldür Show’un yerine yaz aylarında ise Güldüy Güldüy Show yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacak. 

Çağlar Çorumlu Kimdir?

1977 yılında Amasya’nın eşşeği ile meşhur ilçesi Merzifon’da dünyaya gelen Çağlar Çorumlu 40 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi “Turizm ve Otel İşletmeciliği” bölümünden mezun oldu. Üniversitede Tiyatro klübüne katıldı ve hayatı değişti. . Çağan Irmak’ın 2010 yılı yapımı Prensesin Uykusu filmi ile ünlenmiştir ve 7 Numara dizisinde rol almıştır.

Güldür Güldür Show Çağlar Çorumlu

dizibilgi google play