Çağdaş İrfan Yıldırım Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Bir Milyonluk Soru

Burak 22 Haz 2017 Kim Milyoner Olmak İster  0

Çağdaş İrfan Yıldırım 21 haziran gecesi Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına katıldı. Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına 17 yaşından itibaren katılmayı kafaya koymuştu. Fransa’da bir üniversiteden kabul alınca annesi; oturduğu evi ve Sarıyer’de bulunan evini Çağdaş’a destek olmak için sattı. Çağdaş ise annesinin bu fedakarlıkları karşısında bir sorumluluk almak istedi ve bu yarışmaya katıldı. .

Çağdaş İrfan Yıldırım’ın aldığı riskleri göz önüne getiren izleyiciler çok zengin bir ailenin çocuğudur diye düşünebilir ancak Çağdaş normal gelir düzeyinde belki de biraz üstünde olan bir ailenin çocuğu. Çağdaş İrfan Yıldırım’ın anne ve babası ayrıydı. Çağdaş her zaman iki teyzesinin babasının ve amcaları ile dayılarının desteğini yanında gördü. Çağdaş İrfan Yıldırım’ın babası Altınolukta’ta yaşamaktadır. Çağdaş’a babası halaları ve amcaları ise sürekli destek oldu.

Çağdaş İrfan Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Galatasaray Üniversitesinde okuyan Şeyma Özin’den sonra ikinci defa 1.000.000 soruyu açtıran isim oldu. Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında aldığı riskler ile cesaretini gösteren Çağdaş İrfan Yıldırım bilgisi ile de Türkiye’ye çok şey katacak gibi. Çağdaş İrfan Yıldırım kendisini çok yönlü şekilde yetiştirdiği için soruları cevaplamakta hiç zorlanmadı. Çağdaş İrfan Yıldırım’ın en uzak olduğu konu ise spor. Eğer Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezonunda Çağdaş’a bir spor kültürü sorusu gelirse çok zorlanacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına da Galatasaray okulları ikici kere damga vurdu. Zira Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında sadece Galatasaray Üniversitesinden ve lisesinden iki öğrenci 1.000.000 soruyu açtırma başarısı gösterdi.

Murat Yıldırım Çağdaş İrfan Yıldırım’a benim hiç erkek kardeşim yok; senin gibi bir erkek kardeşim olsun isterdim dedi.  Çağdaş İrfan Yıldırım çok cesaretli bir çocuktu. Aslında   Çağdaş İrfan Yıldırım öğrenci olduğu için geldiğinde ki hedefi sadece 60.000 TL idi; ancak öz güven patlaması yaşayan   Çağdaş İrfan Yıldırım tüm sorulara risk aldı ve cevap verdi. Aşağıda ki fotoğrafta  Çağdaş İrfan Yıldırım’ın iki teyzesi ve ortada ki annesi.

Çağdaş İrfan Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster Performansı

 

kim milyoner olmak ister sunucusu
Kim Milyoner Olmak İster Kim Sunacak?
Çin İmparatorunun Oğlu İle Rum Kayzerinin Kızı Kimdir?
Muhabbet kuşu Oskar toplam kaç kelime konuşur?
Hitit dilini çözen çek dil bilimci Bedric Hronzy’nn çözmeyi başardığı ilk cümlede ne yazıyordu

“Çağdaş İrfan Yıldırım Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Bir Milyonluk Soru” üzerine 10 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Acaba çağdaş bey nereli çok merak ediyorum ama ben bir dersimli olarak dersimli diyorum kan çekiyor ayırım yaptığımı düşünmesin kimse hani derler ya toprağım

 2. Anonim dedi ki:

  Çağdaş’ın Dersimli olduğunu duydum. Doğru mu acaba?

 3. Murat dedi ki:

  Lise öğrencisi olduğunu yazmışınız daha sonra Galatasaray Üniversitesi demiştiniz, yazdığınız haberi okumadan yayınlıyorsunuz çok yazık…

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   Yok beyfendi Çağdaş Galatasaray lisesi son sınıf öğrencisidir.

  2. Şirin dedi ki:

   Abicim asil siz dogru duzgun okumadan yorum yaziyorsunuz.

  3. Arif dedi ki:

   Sizin yazıyı yeniden okumanızı tavsiye ederim

 4. Anonim dedi ki:

  Fransadan kabul alınca destek olmak için oturduğum evi ve Sarıyerdeki evi çağdaşa destek için satılığa çıkardım araştırıp soruşturmadan laf nereye gider diye düşünmeden yazı yazmayın MEDYA MAYMUNLARI

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   Yarışma da Çağdaş Bey ben de sorumluluk almak istedim Fransa’ya burs olsun dediği için maddi zorluklardan bahsettim. İçerik istediğiniz şekilde düzenlenmiştir.

 5. Anonim dedi ki:

  yazan arkadaş ben babasıyım nerden çıkardın ayvalıkta yaşadığımı ben altınolukta yaşıyorum ve amcaları ve halaları tüm desteklerini bu güne kadar esirgememişlerdir lütfen yazını düzelt yoksa hukuki yollara başvuracağım.

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   Kusura bakmayın teyzeleri yanında olunca ben onların desteğinden bahsetmek zorun da kaldım. İçerik istediğiniz şekilde düzeltilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.