Çağatay Ulusoy İçeride Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Lisetesi

Çağatay Ulusoy’un Yeni dizisi İçeride’nin Oyuncu Kadrosu ve Karakteri1


Show Tv ekranlarında 2016 2017 yeni sezonunda ekranlara gelecek olan Ay Yapım imzalı  İçeride dizisi ile ilgili bazı detaylar netleşti. Çağatay Ulusoy’un uzun zamandır hazırlandığı ve Farah Zeynep Abdullah ile başrolünde oynayacağı İçeride dizisinin sadece bir sezon olarak pazarlanacağı bilgileri doğrulandı. Yurt dışı satışlarının 39 bölüm üzerinden gerçekleşecek.

[mavitext]İçerde dizisi ilk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi 20:30 da Show Tv ekranlarında olacak. [/mavitext]

İçeride Dizisi Konusu

İçeride dizisinin tutmama ihtimaline karşı dizi yurt dışı satışlarında 1 sezon olarak piyasaya sürüldü. 2006 yapımı ‘The Departed’ (Köstebek) filminden uyarlanacak İçeride dizisinde Çağatay Ulusoy bir ajana hayat verecek ve Çağatay Ulusoy’un dizide ülkenin iç dinamiklerine kadar sızmış  bir mafya’yı temizlemek ile görevlendirilecek. Kardeşi Mete ile polis kolejinde tanışacak olan Sarp devlet tarafından Kebapçı Celal Karabaş’ın yanına yerleştirilecek. Zatan babasını suçsuz yere hapse düşüren adam olan Celal’dan öç almak isteyen Sarp için bu bulunmaz bir fırsat olacak; ancak Kebapçının manevi kızı Melek ile aşk yaşaması başına bela olacak.

İçeride Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağatay Ulusoy(Sarp YILMAZ)

1990 İstanbul doğumlu süper yakışıklı oyuncu 26 yaşındadır. Genç yaşında tüm kızların sevilisi olmayı başarmıştır. Hem sesi hemde oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren Çağatay ULUSOY 2010 Best Model Of Turkey birincisidir. İstanbul Üniversitesi Sulama Sistemleri bölümü mezunudur. İlk ünlü olması Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı Emir karakteri ile olmuştur. Medcezir dizisi ile de bugünkü ününü kazanmıştır

Sarp Yılmaz polis akademisini birincilikle bitecekken babasının para için kabul ettiği suçlar yüzünden polislikten atılır. Kabepçı Celal’in yanında mafya tetikçisi olarak girer. Aslında Sarp devlet tarafından Kebapçı’yı bitirilmek için onun  yanına yerleştirilmiş bir ajandır.

Çağatay Ulusoy(Sarp YILMAZ) içeride dizisi oyuncusu

Damla COLBAY(Eylem)

1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen Damla COLBAY  23 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almaktadır.  İlk olarak Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Demet karakteri ile tanınır. Son olarak Hayat Mucizelere Gebe dizisi ile ekranlara gelmiştir; ancak Damla COLBAY’ın son dizisi tutmamıştır

READ  İçeride Dizisi Tanıtım Fragmanı

Sarp ile kardeş gibi büyürler. Sarp’ın annesi Füsun onu evlatlık alır. Eylem’in anne ve babası trafik kazasında ölmüştür. Eylem başarılı bir gazetecidir

damla-colbay içeride dizisi

Bensu SORAL(Melek)

1991 Bursa doğumlu güzel oyuncu 25 yaşındadır. İlk olarak Boynu Bükükler dizisinde Son olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer almış ve performansı ile büyük beğeni toplamıştır.
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de grafik bölümümnde eğitim görmeye devam etmektedir.

Başarılı bir avukattır. Sarp’a aşıktır. Sarpı polis akademisinden sonra hapisten kurtaran kişidir. Melek Mete’yi çocukken sokaklardan da kurtarmıştır. Mafya avukatı olarak bilinir. Kebapçı Celal’in pis işlerine bakar.
bensu soral içeride ki dizisi oyuncusu

Aras Bulut İYNEMLİ(Mert) Umut

15 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 26 yaşındadır. İTÜ uçak mühendisliği mezunu olan yakışıklı oyuncunun sinema ve televizyon sektörüne girmesi 2009 yılında Arka Sokaklar dizisi ile olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Mete karkateri ile ünlenmiş daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl ve Maral: En Güzel Hikayem dizilerinde başrol oynamıştır.

Sarp’ın öz kardeşidir. Çocukken anne ve babasından zorla kaçırılmış ve polis akademisini kazanmıştır. Başarılı bir polistir. Eylem’e aşıktır. Aslında Kebapçı Celal tarafından Devletin içine yerleştirilmiş bir ajandır. 

içeride dizisi aras bulut iynemli

Çetin TEKİNDOR:(Kebapçı Celal Karabaş)

1945 Sivas doğumlu deneyimli oyuncu 71 yaşındadır. İlerlemiş yaşına rağmen dizilerin aranan ismidir. Son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır.

Dizide Çağatay Ulusoy’un babasını canlandıracak

Pis bir mafya babasıdır. Suçlarını Sarp’ın babasının üzerine atmış ve kendi kurtulmuştur. Sarp’ın manevi babasıdır. Aslında Sarp onun yanına ajan olarak devlet tarafından sokulmuştur ama o bunun farkında değildir. 

çetin tekindor içeride dizisi oyuncuları

Nihal KILDAŞ(Füsun YILMAZ)

Sarp’ın  ve Mete’nin annesidir.

Nihal KILDAŞ(Füsun YILMAZ) İçeride dizisi oyuncusu

Rıza KOCAOĞLU(Davut)

1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza KOCAOĞLU 37 yaşındadır. Son olarak ise Filinta ve İstanbul Sokakları dizisinde rol almıştır.

READ  İçeride Dizisi Tanıtım Fragmanı

Davut, Celal’in en pislik en başa bela adamı  

rıza kocaoğlu içeride ki dizisi oyuncusu

Mustafa UĞURLU(Emniyet Müdürü Yusuf)

Son olarak  Milat dizileriyle izleyici karşısına çıkan Mustafa Uğurlu, İçerideki dizisinde komiser karakterine hayat verecektir.

Sarp’ı polis akademisinden atan; yada onu ajan olarak Kebapçı Celal’in yanına gönderen müdür.

mustafa uğurlu içerideki dizisi oyuncusu

Yıldıray Şahinler(Kızıl Yanak)

Son olarak Ulan İstanbul dizisi ile ekranlara gelmiştir.

Al Yanak Kebapçı Celal’in has adamlarındandır.

Yıldıray Şahinler içerde dizisi oyuncu kadrosu

Selim Erdoğan(Ömer)

Sarp’ın Celal’e yanaşmasına yardım eden bir iş adamı

icerde-dizisi-omer-selim-erdogan

Minik

Kebapçı Celal’in sağ kolu

icerde-dizisi-oyuncusu-minik

Gözde Kansu(Yeşim)

Son olarak Medcezir ve Gecenin Kraliçesi dizilerinde rol almıştır.

Kebapçı Celal’in EşiGözde Kansu içerde dizisi oyuncusu

Çağan Efe Ak(Küçük Sarp)

cagan-efe-akkucuk-sarp-icerde-dizisi-oyuncusu

Ercan KESAL(Akın IŞIK)

Kebapçı Celal’in özel misafiri. Silah kaçakçısı

ercan-kesal-icerde-dizisi-oyuncusu-akin-isik

Yunus Uğurlu(Yusuf’un Gençliği)

Yunus Uğurlu; Mustafa Uğurlu’nun oğludur. İçernde dizisinde babasının gençliğini canlandıracaktır.

yunus-ugurluyusufun-gencligi-icerde-dizisi-oyuncusu

Orçun Koray Kaygusuz(Celal’in Gençliği) 

orcun-koray-kaygusuzcelalin-gencligi-icerde-dizisi-oyuncusu

Barış(Deniz Gürzumar)

Füsun’un baktığı çocuklardan biri. Sarp’ın sağ kolu

deniz-gurzumar-baris-icerde-dizisi-oyuncusu

Talip

Mert ve Melek’i çocukken çalıştıran adam

icerde-talip-kimdir-fotograflari-resimleri

Coşkun

Mert’i kaçıran adam. Mert ondan intikam almak isterken; Çoşkun’da Celal babadan intikam almaya dönecek.

icerde-dizisi-coskun

Emre ERÇİL(Avukat)

Akın İpek’in avukatı; sağ kolu

icerde-dizisi-avukat

Leyla

Akın İpek’in karısı

icerde-oyuncusu-leyla

Defne Halman(Sedap)

Yusuf Müdürün eski eşi

Emre Yıldırım(Gökhan)

Yusuf Müdürün Oğlu

Mehmet Yılmaz Ak(Yaşar)

Tuba Ünsal(Handan)

Duygu Sarışın(komiser sema)

Kudret Sönmez(Uğur YÜCEL)

İçerideki dizisi oyuncu kadrosu açıklandıkça sayfamıza eklenmeye devam edecektir.

İçeride Dizisi 19 Eylül 1. Fragmanı

İçeride Dizisi 19 Eylül 2. Fragmanı

Farah Zeynep Abdullah

1989 İstanbul Beşiktaş doğumlu güzel oyuncu 27 yaşındadır. Genç yaşına rağmen sayısız projede yer alan Farah Zeynep Abdullah lise öğrenimini İngiltere’de bitirmiştir. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde canlandırdığı Aylin karakteri ile çok beğenilen Farah Zeynep Abdullah Unutursam Fısılda ve Kelebeğin Rüyası gibi projelerde yer almıştır. Son olarak ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç TATLITUĞ ile başrol oynamıştırfarah zeynep abdullah İçeride Dizisi

READ  İçeride Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yasemin ALLEN(Melek)(Başka dizi ile anlaştı)

1989 İngiliz doğumlu olan Yasemin Allen 27 yaşındadır. Şarkıcı Suna YILDIZOĞLU’nun kızıdır. Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. İlk olarak 2008 yılında Elif dizisinde yer alan Yasemin ALLEN Yerden YÜKSEK, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Şeref Meselesi ve 46 Yok Olan dizilerinde rol almıştır.

yasemin allen içeride dizisi oyuncusu (1)

çağatay uluosy içeride dizisi

içeride dizisi Ay yapım

Çağatay Ulusoy İçeride Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Lisetesi (9 Yorum)

  1. Adana kiremithane mutluda oturmaktatayım önce kendimi tanıdim boyum 2.21. kilo 126.göz rengi siyah saç rengi siyah beni 12 kez dizi için çardılar herşey masrafı bize ait dediler ben gitmedim yemişim oları filimini ne filimmiş bee çagdılarda ben kendi istegimle gitmedim benim aldıgım maaş bana yeter 5000 bin dolar oda peder arkamda olduk’sürece sonra hiç bir iş yapmıyorumda bide sevkiyatı ben görüyorum altıma 1 trilyonluk porşeyi veriyorlar bi oraya bi bura malı dagtıyom anlayacan benim sırtımda ck gz para yiyor
    işşimiz kaçak altın tozu şevkiyat işi neymiş efendi kızı beni ck seviyormuş oda antalya tanıştıgım kız bana teklif etti bende okey dedim oda bana bi iş verdi bende kıramadım onu kızı gördüm cokkk mütiş aRKADAŞLAR sevgi başka yaa evlilik başka ya ailem bana dedi benim olum herzaban merttir ben sagolsun moskovadayım işimde gz paramda gz arkamda adamlarım tam tamına işi göremler sayısı 30 tane adam vermiş peder

  2. ilginc bir dizi, insallah Show Tv “Ustura Kemal” gibi yüzüne kicina bulastirmaz, yani “KIRT” diye finalsiz minalsiz, tipsiz mipsiz, lamsiz cimsiz bir sekilde kesivermez diziyi yarida. Gerci Kanal D bu konuda uzmandir ama…
    Aras Bulut’un peformansi cok iyi, basarilarinin devami dilegiyle!

  3. Hayat ordan bakınca kolay görünür… ama bazı şeyler okadar zorki kendini kapısı penceresi olmayan 4 duvarlı bir odaya hapsolmuş içinden çıkamazcasına çaresiz yavaşça ölümün hücresindeymişsin gibi kapatmışsındır gerçek bu kimse bilmez!