Çağatay Ulusoy Hapse Girecek mi ? Çağatay Ulusoy Kaç Yıl Yatacak ?

Çağatay Ulusoy Hapse Girecek mi ? Kaç Yıl Ceza Aldı ?

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın 5 yıl önce açılan davalarından hapis cezası çıktı. 2013 yılından beri süren uyuşturucu davasında karar açıklandı ve Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca’nın akıbeti belli oldu. Peki Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca hapse girecek mi ? Kaç yıl ceza evinde kalacaklar ?

Şarkıcı Cenk Eren , Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın aralarında bulunduğu ünlü isimlerin uyuşturucu davası karara bağlandı. 2013 yılından bu yana görülen davada ismi geçen ünlüler uyuşturucu bulundurmak ve ticaretini yapmak suçlarıyla yargılanıyordu. Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca 4 yıl 2 ay , Cenk Eren ise 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Cenk Eren uyuşturucu tipinin farklı olması nedeniyle daha fazla ceza aldı.

Peki merak edilen konu ise Çağatay Ulusoy ve diğer isimlerin hapse girip girmeyeceği. Mahkeme cezalarda her hangi bir ertelemede bulunmadı. Cezalar önce istinaf mahkemesine gidecek. Eğer İstinaf mahkemesi cezaları onarsa ünlü isimlere ceza evi yolu görünecek. Gerekli indirimler uygulunadığında Çağatay Ulusoy 1 yıl 9 ay , Gizem karaca 1 yıl 9 ay , Cenk Eren ise 3 yıl 2 ay ceza evinde kalacaklar.

 

dizibilgi google play

Çağatay Ulusoy Hapse Girecek mi ? Çağatay Ulusoy Kaç Yıl Yatacak ? (2 Yorum)