Hakan Muhafız (Çağatay Ulusoy) Yeni Dizi 14 Aralık Netfilix de

Dünya çapında yapımcılığını yaptığı ve bünyesinde bulundurduğu dizilerle dikkati çeken Netfilix’in ilk orjinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız ilk sezonu ile 14 Aralık 2018 de sadece Netfilix de yayınlanacak.

 

Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan. Hakan: Muhafız, Günümüz İstanbul’un da yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır. ilk 10 bölümü çekilmiş olan dizi 14 Aralık da Netflix de seyircisi ile buluşacak.

Başrolde: Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü olacak.

Genç bir adam olan Hakan’ın İstanbul’da sıradan yaşantısı vardır. Fakat ona verilen görev Hakan’ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma getirir. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır. İstanbul’un son muhafızı olma vazifesini üstlenen Hakan görevini yerine getirebilecek midir?

Hakan karakterini Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor.

dizibilgi google play

Hakan Muhafız (Çağatay Ulusoy) Yeni Dizi 14 Aralık Netfilix de (1 Yorum)

  1. Vayy ben bu diziyi sabırsızlıkla bekliyorum. Çağatay Ulusoy’un pek dizilerini izlemem. “içerde” dizisini tek izledim. Orada Sarp karakterini iyi canlandırıyordu. Valla ne yalan söyleyeyim. Ben sadece”İçerde” dizisini çok seviyorum. Hem erken final oldu. O gün çok üzülmüştüm.:-(( Bakalım bu dizisi nasıl olacak??