Çağatay Akman Hangi Dizi İçin Şarkı Söyleyecek Hangi Şarkıyı Söyleyecek

Sensin Benim En Derin Kuyum adlı şarkısıyla bir anda fenomen olan şarkıcı Çağatay Akman’ın ismi Shameles’ten uyarlanan Bizim Hikaye adlı diziyle anılmaya başladı. Özellikle You Tube kanalında yayınladığı Sensin Benim En Derin Kuyum isimli şarkı yaklaşık 300 milyon izleme ile tüm zamanların izlenme rekorlarını kırma yolunda adım adım ilerliyor.

Bizim Hikaye  dizisinin tema şarkısı 2645 Records tarafından yapıldı. Son yılların en gözde genç solistlerinden Çağatay Akman tarafından seslendirilen şarkının bestesi Volkan Sönmez’e, sözleri ise Abdullah Özdoğan tarafından yazılmış.  Dizinin tema şarkısı ‘Bizim Hikaye  2645 Records etiketiyle aynı gün tüm digital platformlarda yerini alacak.

Çağatay Akman Kimdir ?

31 Temmuz 1998 yılında doğdu. Annesi ev hanımı, babası ise deri işiyle uğraşıyor. Herhangi bir müzik eğitimi bulunmayan Çağatay sadece gitar dersleri almış. Ticaret Meslek Lisesini terk etti ancak tamamlamak istiyor. Yaptığı Sensin Benim En Derin Kuyum  isimli şarkı 2 ay gibi kısa sürede 180 milyon izleme oranlarını yakalayan Çağatay son olarak tweter da paylaştığı bir yazı nedeniyle uzun süre eleştirildi.

Çağatay Akman – Sensin Benim En Derin Kuyum 

 

dizibilgi google play

Çağatay Akman Hangi Dizi İçin Şarkı Söyleyecek Hangi Şarkıyı Söyleyecek (2 Yorum)