Cafer Tayuk Kimdir? Seda SAYAN’ın Yeni Sevgilisi Cefi Kimdir?

Burak 02 Ağu 2017 Haberler  0

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan’ın 2 ay boyunca Yunanlı olduğu iddia edilen bir genç ile yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Sabah. com.tr’nin haberine göre Seda Sayan ve Yunanlı olduğu iddia edilen sevgilisi Cefi’nin aslında gerçek isminin Cafer olduğu ancak İstanbul’da mekanlarda iş bulabilmek için Yunanlı olduğunu ve adının da Cefi olduğunu söylediği iddia edildi.

Öncelikle şunu söyleyelim ki Seda SAYAN sevgilisi ile ilgili konularda “biz ortak bir proje yürütüyoruz o kişi benim sevgilim değil iş arkadaşım” söylemini kullanıyor. Yunan olduğunu iddia eden Cefi ile Seda Sayan’ın mecarası ise yaklaşık 2 ay öncesine dayanıyor; en azından biz 2 ay önce onları Yunan Adalarında yaptıkları tatilde beraber gördük.

Peki kimdir bu Cefi veya Cafer

10 yıldır Yunan bir kadın ile evli olan Cefi geçen yıl evliliğini sonlandırdı. Şöhreti yakalamak için Yunanlı olduğunu söylense de tam bir Türk. Zira Seda Sayan ile birlikte görüntü verdikleri gazeteciye o görüntüler basına yansırsa sabah seni evinden alırım gibi bir söylemde bulundu yine Sabah gazetesinde çıkan haberler de var. Cefi’nin gerçek ismi ise Cafer TAYUK.

Cafer Tavuk yani namı diğer Cefi ile Seda Sayan 4 yunan şarkısını birlikte single yapacaklar.

1982 yılında Denizli’de doğan Cafer Tayuk 35 yaşındadır. Pamukkale Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Antalya, İzmir Bodrum gibi şehirlerde sahneye çıktı. Üniversite son sınıfta okulu bırakıp Atinaya’ya aşkının peşinden gitti ve oraya yerleşti. 2012’de Türkiye’ye yerleşerek Kaiti Garbi İstanbul Günay’da sahne aldı.

Ağladın mı? Uyuyunca Geçer ve %100 aşk şarkıları ile tanınır. Cefi[kirmizibuton]İnstagram[/kirmizibuton] adresi için tıklayınız.

Not: Bizim bu konuyu açmamızda ki amaç seda Sayan’ın sevgilisi olarak iddia edilen Cafer Tayuk’un kim olduğunu sizlere ulaştırmaktır. Biz magazin habercisi değiliz; zira ilişkisi olmadığını açıklayan Seda Sayan’ın ilişkisi olduğunu iddia edecek de değiliz. 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Cafer Tayuk Kimdir? Seda SAYAN’ın Yeni Sevgilisi Cefi Kimdir?” üzerine 4 yorum

 1. Nisa dedi ki:

  Seda sayani sevmiyorum

 2. Rzali dedi ki:

  seda sayani cok seviyorum

 3. deniz ***** dedi ki:

  cccuuuww yahu kadinin 55 yasi var adamin sa 35 inanmiyorum torunu yasinda adamla sevgili olmus

  1. Anonim dedi ki:

   Gönne ferman dinlemiyor saygi duyuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir