Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Oğlu Karan

Burak 16 Ara 2019 Kuruluş Osman  0

20 kasım 2019 çarşamba akşamı ilk bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan,  Tekten Film’den Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını üstlendiği Kuruluş Osman dizisinde başrol oyuncularından Burak Özçivit Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Bey karakteri ile izleyicisi karşısında. Kuruluş Osman dizisi yayınlanmaya başladığı 20 Kasım 2019 çarşamba gününden itibaren izlenme rekorları kıran ve Türkiye’nin en çok izlenen ikinci dizisi.

Burak Özçivit, kendisi gibi oyuncu olan Fahriye Evcen ile evli. İlişkileri Çalıkuşu dizisinde başlayan ve Aşk Sana Benzer filmiyle devam eden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, 29 Haziran’da nikah masasına oturdu. 29 Haziran 2017 tarihinde oyuncu ve model Burak Özçivit ile Fahriye Evcen İstanbul’daki Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğlu Karan

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti’nin oğulları Karan 13 Nisan 2019 tarihinde dünyaya geldi. Karan çok fazla bilinen bir isim değil. Burak Özçivit ve Fahriye Evcenin oğlunda ilk kez bu ismi duyanlar olabilir. Karan ne demek? Anlamı ne? merak edenler için bu sorunun cevabı yazımızda.

Karan Ne Demek? Anlamı Ne?

Karan isminin anlamı, dört farklı şekilde tanımlanmıştır. Temiz, masum, katkısız. Sözünün Eri.. Yiğit. Kahraman, yürekli, karanlık. Bir diğer anlamı ise, Yapışkan ve kokulu yaprağı olan, bodur funda boyunda dikensiz bir bitki. Yaban nanesine benzeyen bir bitki. Kuranda geçmiyor.

Karan Özçivit

Oyuncu Fahriye Evcen, 2017 yılında 3,5 yıl birlikte olduğu Burak Özçivit ile nikah masasına oturmuş ve mutlu çiftin ilk bebekleri oğulları Karan, nisan ayında dünyaya geldi. Fahriye Evcen, 8 aylık olan oğlu Karan’ın yüzünü ilk kez paylaştı. Dünyalar tatlısı Karan Bebek Maşallah annesi güzel babası yakışıklı, bebek de onlardan daha güzel. Allah nazarlardan saklasın. Karan Özçivit

 

Fahriye Evcen Kimdir?

Anne tarafından Çerkes kökenli, baba tarafında Kavala göçmenidir. Solingen’de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya’da ailesi ile zor zamanlar geçirdiğini belirtti. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen’in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu. Türkiye’de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı.

Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya’daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi’nde Tarih bölümünden mezun olmuştur. Yapımcılığını TİMS Productions’ın yaptığı Çalıkuşu’nda Feride karakterine canlandırdı. Çalıkuşu’nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit’le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.

29 Haziran 2017 tarihinde oyuncu ve model Burak Özçivit ile İstanbul’daki Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi. 2017 yılında Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin açtığı “Dünyanın En Güzel 30 Kadını” oylamasında, aralarında Gigi Hadid, Emma Watson, Adriana Lima, Hillary Clinton ve Angelina Jolie’nin de yer aldığı listede dokuzuncu sırada yer aldı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti’nin oğulları Karan 13 Nisan 2019 tarihinde dünyaya geldi.

Burak Özçivit Kimdir?

24 Aralık 1984 ylında İstanbul’da dünyaya geldi. Türk oyuncu ve eski mankendir. Kazım İşmen Lisesi’nden mezundur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. 2005’te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18(-18) dizisinde genç komiser Murat’ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007’de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D’de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır.

Daha sonra Gossip Girl ‘den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin’i canlandırmıştır. 2011-2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında ise Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırmıştır. Çalıkuşu’nda başrolü paylaştığı Fahriye Evcen’le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye dönmüştür. 2015 yılında Kara Sevda dizisinde rol almıştır. Şimdilerde ise Atv de yayınlanan ve 5 sezon devam edecek olan Kuruluş Osman da başroldedir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Oğlu Karan” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok Güzel Bebek Rabbim Korusun Aneli Babalı Böyüsün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir