Burak Özçivit ve Kerem Bursin Hangi Filmde Oynayacaklar

Burak 26 Eyl 2017 Haberler  0

Burak Özçivit instagram adresinden duyurduğu bir haberle sevenlerini heyecanlandırdı. Uzun zamandan beri konuşulan film için Kerem Bursin ile Burak Özçivit birlikte rol alacak. Muhtemelen filmin yapımcısı Burak Özçivit’in kendisine ait olan BRK’S Production olacak.

Senaryo okumalarına başlanan filmin çekimleri de yakında başlayacak. Merakla beklenen filmde  Kara Sevda dizisinin Kemal’i Burak Özçivit  ile Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinden Ali olarak tanıdığımız Kerem Bursin başrolleri paylaşacak. Filmin ismi henüz belli değil ancak yakında duyurulacak. Film ile ilgili elimize gelen bilgilere göre isminin Can Feda olduğu ve iki askerin mücadelesinin konu alınacağı açıklandı.

Filmde iki karakter düşman kardeşleri oynayacak. Aksiyon ve maceranın bol bol sergileneceği film 23 Şubat 2018’de vizyona girecek.


Burak Özçivit Kimdir ?

Kara Sevda dizisinde Kemal karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncu 24 Aralık 1984  yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Gaziantepli olan oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü’nden mezun oldu.

Aynı zamanda manken de olan oyuncu 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve “gelecek vadeden” manken olarak seçilmiştir. Daha sonra 2005’te yeniden Best Model of Turkey yarışmasına  katılmış ve 1. olmuştur. Sonrasında  da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Kendisine ait BRK’S Production adında bir yapım şirketi de bulunmaktadır.

Kerem Bursin Kimdir ?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali karakteriyle tanıdığımız yakışıklı jön Kerem 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş Amerikada’da oyunculuk eğitimi almıştır. Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamlatan Kerem kuzeninin düğünü içn İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanışarak Türkiye’de oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.