Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Final Yapacak?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 7 haziran çarşamba günü 20. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ne yazık ki reytinglere yenik düştü ve final kararı aldı. Ay Yapım ve Atv arasında gerçekleşen görüşmelerde Atv Bu Şehir Arkandan Gelecek dizsinin yayın haklarını 2017 2018 sezonu için almak istemedi. Ay Yapımın sahibi Kerem Çatay ise final kararını oyunculara duyurdu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi reytingleri özellikle son 2 bölümde çok büyük düşüş yaşamıştı. Bu nedenle de 17 mayıs çarşamba günü 18. bölümü ile ekranlarda olmayacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 18. bölüm 24 mayıs çarşamba günü ekranlarımızda olacak.

Atv ekranlarının sevilen bir dizisi için daha final kararı alındı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi için final haberini sosyal medya fenomeni Dedikoducu Çocuk duyurdu. Diziler ile ilgili haberleri çok önceden ve kesinlikle doğru biçimde vermesi ile ünlenen Dedikoducu Çocuk’un verdiği kesin bilgilere göre Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 17. bölümü ile final yapacak.

Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ile Kerem Bursin’in yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dizisi yapımcısı Ay Yapım’da ne yazık ki bu final haberleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapamadı. Daha önce ki yapımcılığını üstlendiği dizilerde hemen açıklama yapma gereği duyan Ay Yapım’ın Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi için açıklama yapmaması haberlerin doğruluğunu ispatlıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 13. Bölüm 29 Mart 2017 Çarşamba günü 3.24 Reyting ile 18. sırada
Bu Şehir Arkandan Gelecek 12. Bölüm 22 Mart 2017 Çarşamba günü 3.32 Reyting ile 17. sırada
Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. Bölüm 215 Mart 2017 Çarşamba günü 3.22 Reyting ile 15. sırada

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi reytinglerinden de görüldüğü üzere Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi zaten filen final yapmaya mahkumdur. Atv gibi Türkiye’nin en çok izlenen kanalı olan Atv kendisine hafta içi bir günde 17. sırada kendisine yer bulan bir diziyi devam ettirmez.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 17. bölümü ile 3 mayıs çarşamba akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

dizibilgi google play

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Final Yapacak? (2 Yorum)

  1. DİRİLİŞ ERTUĞRUL dizisi ile aynı gün olduğu için izlenmiyor ben şahsen iki diziyide sevmeme rağmen dirilişi tercih ediyorum daha sonra bu sehir arkandan geleceği netten izliyorum