Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinden İlk Bilgiler

Atv ekranlarında 2016 2017 yeni sezonun ikinci döneminde ekranlara gelmesi beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin detayları belli olmaya devam ediyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin erkek başrol oyuncusu Kerem Bursin olurken; Kerem Bursin’in babasını ise Gürkan UYGUN canlandıracak.bu-sehir-arkandan-gelecek-oyuncu

Ay Yapım tarafından ilk bölümü ile 4 ocak 2017 çarşamba günü izleyici karşısına çıkarılacak olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin senaryo çalışmaları ise bitti. Bilindiği üzere Ay Yapım ile Kerem Bursin 2016 Mart ayında el sıkışmış; ancak Kerem Bursin’in projesinin kadın başrol oyuncusu bulunamaması nedeniyle iptal olduğu duyurulmuştu. Şimdi ise Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde kadın başrol oyunusunun son olarak Kördüğüm dizisinden tanıdığım Saadet Işıl Aksoy olacağı duyuruldu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncuları

Kerem BURSİN(Ali Simiht)

Babası sandığı ünlü iş adamı  Metin Mirkelamoğlu tarafından annesi Emine gözünün önünde öldürülmüş ve 20 yıl kendisini bulan aşçı Rauf’la yaşamıştır; bir bahis dövüşçüsüdür.

kerem-bursin-bu-sehir-arkadan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Gürkan UYGUN(Şahin Vargı)

Ali’nin gerçek babası; Olimpiyat şampiyonu efsane bir dövüşçü

gurkan-uygun-bu-sehir-arkadan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Leyla Lydia Tuğutlu(Pelin)

Pelin; Metin Mirkelamoğlu’nun küçük kızı 23 yaşında ve profesyonel dansçı.

leyla-lydia-tugutlupelin-bir-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Ali Yörenç

1987 yılında İstanbul’da doğan Ali Yörenç 29 yaşındadır. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi senaristi Ece Yörenç’in oğludur. Son olarak Kuzey Güney’ ve ‘Kara Para Aşk’ dizilerinde rol almıştır. Survivor yarışmacısı Fatma Gül Fakı ile nişanlıdır.

ali-yorenc-bu-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Emel ÇÖLGEÇEN

1976 yılında İstanbul’da doğan Emel Çölgeçen 40 yaşındadır. Sevilen oyuncu Emel Çölgeçen Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisi iken Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünene devam ederek jhayatına yeni bir yön vermiştir. Üniversiteyi bitirmeyen Emel Çölgeçen  daha önce dansla da uğraşmış olmasının katıkısı ile izleyiciyi sahneden büyülemiş ve sayısız oyunda yer almıştır. Sunuculuğu ve tiyatro oyunculuğunun yanı sıra ise şimdi dizi oyuncusu olarak çalışmaktadır.  Aliye dizisindeki Meriç rolüyle 2004 yılında kendini göstermeyi başarmıştır. Arka Sokaklar ve Geniş Aile gibi dizilerde sonra 2014 yılında Poyraz Karayel dizisinde Sema rolü ile büyülemiştir.

READ  Bu Şehir Arkandan Gelecek Tanıtım Fragmanı Videosu

emel-colgecen-bu-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Osman ALKAŞ(Metin)

1955 yılında Kuzey Kıbrıs’ta doğan Osman Alkaş 61 yaşındadır.  Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nun kurucularındandır. Osman Alkaş, kendisi gibi tiyatrocu olan Deniz Çakır ile yakın bir ilişkiye sahiptir. Aralarında nikah yoktur. Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Hayat Şarkısı gibi projelerde rol almıştır.

osman-alkas-bu-sehir-arkadandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Burak TAMDOĞAN(Rauf)

1971 yılında Ankara’da doğan Burak TAMDOĞAN 45 yaşındadır. O.D.T.Ü Psikoloji Bölümünde 1996 yılında mezun olmuştur. Daha sonra ise ikinci üniversite olarak Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okudu. 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Komiser Hüseyin rolü ile ünlü bir oyuncu olmayı başardı. Son olarak Star Tv’nin dizisi Göç Zamanı’nda rol aldı.

Ali’yi kayıkta bulan ve büyüten aşçı
burak-tamdogan-bu-sehir-arkadan-gelecek-dizisi-oyuncu-kadrosu

Saadet Işıl Aksoy(Pelin): Ay Yapım açıklama yaptı. Saadet Işık AKSOY’un yurt dışında başka bir proje için anlaştığını  Saadet Işık Aksoy ile yapılan ön protokolün iptal edildiği açıkladı.

bir-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu-pelin-saadet-isil-aksoy

Sarp Akkaya(Yiğit Bursalı)

Metin Mirkelamoğlu’nun ortağı ve kızı Pelin’in nişanlısı

sarp-akkaya-yigit-bu-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Defne Kayalar

1975 yılında İzmir’de doğan Defne Kayalar 41 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Grafik bölümü mezunudur. 2010 yılında KEskin Bıçak dizisinde rol almıştır. 2014 yılında ise Medcezir dizisinde Defne karakterine hayat vermiş ve çıkış yaşamıştır.Son olarak Delibal filminde rol almıştır.
defne-kayaslar-bu-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

Metin Mirkelamoğlu

Acımasız; katil ve zengin bir iş adamı

Emine

Ali’nin annesi Şahin’in ölmüş karısı

 

Nilperi Şahinkaya

nilperi-sahinkaya-bu-sehir-arkandan-gelecek-dizisi-oyuncusu

 

Bu Şehir Arkadan Gelecek Tanıtım Fragmanı