Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Başlayacak

Bu Şehir Arkandan Gelecek  Başlama Tarihibu-sehir-arkandan-gelecek-baslama-tarihi-resimleri

Atv ekranlarında çekimlerine 24 ekim pazartesi günü İstanbul’da başlanan Bu Şehir Arkandan gelecek dizisi ile ilgili tüm detaylar netleşmeye başladı.

 

[pembetext]Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ilk bölümü ile 4 ocak çarşamba günü 20:30’da Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak[/pembetext]

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvali’nin üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek setini ziyaret ettik. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi setinde bir kaç sahneye şahit olduk ve dizinin ne kadar aksiyon dolu olduğunu anlamamıza yetti.bu-sehir-arkadan-gelecek-set-fotograflari-3

Kerem Bursin’in müthiş yeteneklerini sergilediği ve izleyiciyi büyüleyeceğinden emin olduğumuz Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 2. bölüm çekimleri 10 kasımda sonlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 3. bölüm çekimleri ise 14 kasım da başladı ve 19 kasımda bitti. Şuana kadar Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi 3 bölüm stok olarak önde gidiyor. Peki Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 3 bölüm hazırsa dizi ne zaman yayına alınacak sorusu sıkça gündeme geliyor.

Şuana kadar Atv Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisi için bazı  kararlar aldı. Öncelikle Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisi asla çarşamba akşamına alınmayacak. Zira bazı haberlerde Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisinin çarşamba akşamı ekranlara geleceği açıklanmıştı; ancak Atv Diriliş Ertuğrul dizisi karşısına hiç bir dizisini kaybetmek için çıkarmama kararı aldı.

Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisinin perşembe akşamları ekranlara gelmesine karar verildi; ancak bunun içinde Yeter dizisinin fin al yapması beklenecek. Koliba filme müsade edildi. Yapımcı Yeter dizisini senaryosuna uygun şekilde final yaptıracak ve Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisi Yeter dizisinin final yapmasının ardından Atv ekranlarında olacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Hangi Gün Yayınlanacak?bu-sehir-arkadan-gelecek-set-fotograflari-2

Bu nedenle Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisi stok bölümlerin çekimine devam edecek. Şaunda kesin olarak açıklanmamakla birlikte Yeter dizisinin 22 aralık perşembe günü final yapması ve Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisinin de 29 aralık perşembe günü ilk bölümü ile Atv ekranlarında olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bu Şehir Arkandan Gelecek 13. Bölüm Neden Yok 29 Mart Var mı Yok mu

Bu Şehir Arkadan Gelecek tam listeOyuncu Kadrosu Karakterleri için[saributon] tıklayınız[/saributon]

Bu Şehir Arkadan Gelecek Nenden başlamadı?bu-sehir-arkandan-gelecek-resimleri

Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisinin başlaması için Yeter dizisinin final yapması beklenecek.

Bu Şehir Arkadan Gelecek  Set Fotoğrafları

 

Bu Şehir Arkadan Gelecek Tanıtım Fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Başlayacak (1 Yorum)