Bu Şehir Arkadan Gelecek Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu Devam Edecek mi?

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi ocak ayında Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için hızla çekimlere devam ederken biz de Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin reytingleri ve beklentiler hakkında bir yazı ile görüşlerimizi belirtelim dedik.bu-sehir-arkadan-gelecek-dizisi-reytingleri

Başrollerini Kerem BURSİN, Gürkan UYGUN, Leyla Lydia Tuğutlu, Sarp Akkaya gibi çok başarılı isimlerin paylaştığı Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi senaryosuna göz atmış biri olarak Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin çok başarılı bir senaryoya sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Senarist Ece Yörenç çok harika bir iş çıkarmış ancak özellikle bu sezonda 20’ye yakın dizi ve 20.000.000 gibi bol sıfırlı rakamların döndüğü televizyon sektöründe sadece çok iyi bir senaryonuzun olması dizinin tutacağı anlamına gelmiyor.

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi gibi mafya içeriği olan bir dizi için Kerem BURSİN, Gürkan UYGUN çok iyi iki isim olmuş;  Leyla Lydia Tuğutlu’nun da başarılı oyunculuğu ile destek olacağını düşünenlerdenim.

Sorun şu ki Atv Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisini hangi gün yayınlayacak. Zira Atv’nin tek boş günü çarşamba. Eğer Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi Diriliş Ertuğrul’a rakip olursa işi çok zor; ancak Atv Yeter dizisini final yaptırır da perşembe akşamlarına Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisini alırsa bu durum da büyük risk zira perşembe akşamları da Cesur ve Güzel dizisi ile Vatanım Sensin çok iyi gidiyor ve çok büyük projeler.bu-sehir-arkandan-gelecek-oyuncu

Şuan için Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi için tek sıkıntı Atv’de yayınlanacak olması diyebilirim. Zira Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisi başka bir kanalda ve başka bir sezonda yayınlanacak olsaydı kesin tutar bu dizi derdim; ancak şuan için çok çekimserim.

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi Reytingleri

Bu Şehir Arkadan Gelecek  dizisi başladığında haftalık aldığı reytingler ve Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin kaçıncı olduğu sayfamıza eklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Final Yapacak?

Bu Şehir Arkadan Gelecek Neden Yayınlanmıyor?

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi başlamadığı için yayınlanmıyor.bu-sehir-arkandan-gelecek-foto

Bu Şehir Arkadan Gelecek Devam Edecek mi?

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin devam edip etmeyeceğine haziran ayında bakacağız. Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin Atv ile haziran ayına kadar kesin yayın sözleşmesi var.

Bu Şehir Arkadan Gelecek Tanıtım Fragmanı