Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Burak 01 Ağu 2017 Bu Sayılmaz  0

Güncelleme 25 ağustos: 

Bu Sayılmaz dizisi kesin final tarihi açıklandı. Bu Sayılmaz dizisi için Fox Tv 3 5 bölüm bile dayanmadı ve Bu Sayılmaz’ın final bölümü olarak 30 ağustosta ekranlara gelecek 4. bölüm belirlendi. Bu Sayılmaz 4. bölümü ile 30 ağustos akşamı ekranlara veda edecek.

25 Filmin yapımcılığını üstleneceği Bu Sayılmaz  isimli Sitcom dizisinin tanıtım fragmanını gören izleyicinin aklından bu dizi 3-5 bölüm içinde final yapar, kesin tutmaz, ne aptal dizi gibi bazı düşünceler geçmiş olabilir. Her ne kadar bu düşüncelere katılmasam da Bu Sayılmaz  dizisinin tanıtımın çok başarılı olmadığını bende söyleyebilirim; ancak sizlere setlerin içinden biri olarak bu dizinin  bizleri gülme krizlerine sokacağını; Tv’de adeta kahkaha tufanı kopturacağını düşünmüştüm ancak ilk bölümü bende izledim ne yazık ki bu iş olmamış.

Bu Sayılmaz dizisi oyuncu kadrosuna yakından baktığımızda Binnur Kaya Settar Tanrıöğen Mustafa Üstündağ Derya Şensoy Sadi Celil Cengiz Bülent Çolak gibi adeta komedi ile özdeşleşmiş isimler nasıl bu kadar kötü bir senaryoyu kabul etti hala anlamış değilim. Ayrıca son zamanların en başarılı yapım şirketleri arasında gösterilen 25 Film’de bu dizi ile ne yazık ki kendine ve izleyici zulüm etmiş. Biz bu ekibin en kötü senaryoyu bile bir kah kaha makinesine çevireceğini düşünmüştük Kaldı ki Bu Sayılmaz dizisinin senaryosunu  Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner’den oluşturulan özel ekip yazmıştı . Bu ekip daha önce başarısını ispatlamış ve kaliteli bir ekipti ancak bu senaryo ve karakterler çok kötü.

Özellikle Küçük Semiha izleyicinin asla beğenmeyeceği bir karakter. Bence Binnur Kaya bu karakteri asla kabul etmemeliydi; o ne iğrenç sestir öyle; tamam iğrenç olsun diye yaptınız ama kendinizden soğuttunuz.

[mavibuton] Bu Sayılmaz [/mavibuton]Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınız

Bence Bu Sayılmaz dizisinin ilk bölümünü görmedik sayalım ve yeni bir kurgu ile bu ekip yeniden karşımıza çıksın. Bu Sayılma dizisini muhteşem oyuncu kadrosu bile kurtaramaz.

Bu Sayılmaz dizisi ilk bölümü ile sadece 1.92 reyting aldı ve kendisine 10. sırada yer buldu.

Ne yazık ki Türkiye’de komedi dizilerinin tutmuyor. Son örnek ise Türk Malı dizisi oldu. Bu Sayılmaz dizisi gibi kaliteli bir ekibe sahip olan Türk Malı dizisi Türkiye’de sadece 6 bölüm dayanabildi. Her ne kadar ilk bölümlerin reytingleri iyi gitse de sonradan Türk Malı dizisi hiç izlenmemeye  başladı Türkiye de komedi şuanda Güldür Güldür’den soruluyor; ancak o da ne yazık ki zorla ayakta kalıyor.

Bu Sayılmaz dizisi için benim tahminimde ne yazık ki maksimum 10 bölüm dayanır şeklinde olacak; ancak ümitli olduğum konu ise Türkiye’ye farklı bir tarz getirecek olması ve seyircinin önünde onun da katılımı ile bir dizi çekilecek olması. Bakalım Bu Sayılmaz  dizisi kaç bölüm yayınlanacak hep birlikte göreceğiz.

Peki sizce Bu Sayılmaz dizisi tutar mı? Kaç bölüm yayınlanır. Cevaplarınızı bekliyorum.

Bu Sayılmaz Tanıtım Fragmanı

 

Bu Sayılmaz Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni
Bu Sayılmaz Armağan Şarkıları Türküleri(Çöktüm Çöktüm)
Bu Sayılmaz Dizisinde İzleyici Olarak Katılmak?
Bu Sayılmaz Dizisi Konusu

“Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?” üzerine 1 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Bence ilk bölümler komik oluyor ancak sonradan komiklik yapacaz diye çok saçmalıyolar aynı şey etrafında dönüyolar bence türkiyede komedi deyince akıllarına saçmalama geliyor insanı aptal yerine koyuyolar
    İlk yayınlanan türk malı da öyleydi ilk bölümleri o kadar komikti ki ama sonra hep aynı olay etrafında dönmeye başladılar yeni bişey getirmediler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir