Bu Sayılmaz Dizisinde İzleyici Olarak Katılmak?

Burak 27 Tem 2017 Bu Sayılmaz  0

25 Film yine harika bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. Amerilan Sitkom tarzında ekranlara gelecek Bu Sayılmaz dizisinde adeta izleyiciler de oyuncu olarak sette yer alacak. Yanlış anlamayın izleyici sadece figüran olmayacak; aynı zamanda kahkahaları ve senaryoya yaptıkları doğal katkıları ile de dahil olacak.

Bu Sayılmaz dizisi oyuncu kadrosu adeta yıldızlar geçidi; kimler olmayacak ki sette; Binnur Kaya’dan Settar Tanrıöğen’e  Mustafa Üstündağ’dan  Burak Satıbol’a  Derya Şensoy’dan Sadi Celil Cengiz’e herkes orada olacak. Peki biz izleyici olarak o sete nasıl girebiliriz ve senaryoya dahil olabiliriz?

Bu Sayılmaz Dizisi çekimlerine izleyici olarak katılmak ve eğlenirken kendinizi de göstermek istiyorsanız biraz daha beklemek zorundasınız; zira şuanda yapımcı 25 Film şuanda izleyici olarak katılmak için rezervasyon almıyor. İlerleyen günlerde ise Bu Sayılmaz dizisinin çekimlerine katılacak izleyiciler için bir çalışma yapılması planlanıyor.

Daha önce bir çok Amerikan yapımı Sitkom dizisinde gördüğümüz üzere oyuncular seyircilerin oluşturduğu bir topluluğun önünde oyunlarını sergiliyorlar. İzleyiciler olaylar ile ilgili yorum ve espriler yapabiliyor; kamera o anda seyirciyi çekiyor sonrasında oyuncu seyirciye cevap verebiliyor ve bunların hepsi bir dizi içinde gerçekleşiyor. Bu Sayılmaz dizisi tamamen seyircinin katılımı ve dahiliyle çekilecek.

Bu Sayılmaz Tanıtım Fragmanı

Bu Sayılmaz Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni
Bu Sayılmaz Armağan Şarkıları Türküleri(Çöktüm Çöktüm)
Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Bu Sayılmaz Dizisi Konusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.