Bu Sayılmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 19 Tem 2017 Bu Sayılmaz  0

Fox TV yine adından söz ettirecek farklı bir diziyle gündeme gelmeye hazırlanıyor. 9 ağustos çarşamba akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Bu Sayılmaz dizisi sitkom tarzında olacak ve yapımcılığını 25 Film üstlenecek. Daha önce İlk Buluşma ve Deli Gönül projeleriyle gündeme gelen ve sektörde yeni sayılan 25 Filmin bu projeyle adından söz ettirmeyi  istiyor.

Bu Sayılmaz dizisinin yönetmenliğini Murat Kaman yaparken; senaryosunu ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner’den oluşturulan özel ekip yazacak.  Bu Sayılmaz Dizisi Oyuncu  kadrosunda Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü oyuncular yer alacak.

Bu Sayılmaz dizisinde Türkiye’de ilk defa kullanılacak yeni bir format denenecek. Yeni formatta seyirciler de olacak ve sahnedeki esprilere onlar da eşlik edebilecek

Bu Sayılmaz Oyuncu Kadrosu

Binnur Kaya(Küçük Semiha)

Fantezi müzik dalında kendini halk kahramanı görse de gerçekler öyle değildir. Gümbür Bar’a kendisini zorla aldırmıştır. Cengiz ve Armağan Semiha’dan korkar. Armağan’ı tanıması ile Semiha’da çok şey değişir.

1972 yılında Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu hayatının büyük bir bölümünü de burada geçirdi.  1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra İstanbul’a yerleşen Binnur Kaya Hülya Avşar Show’da “Asiye” karakteriyle kendini gösterdi. İlk televizyon dizisi “Kaynanalar” oldu. Yabancı Damat, Türk Malı, Aramızda Kalsın, Analar ve Anneler oynadığı dizilerden bazılarıdır.

Settar Tanrıöğen(Cengiz)

Cengiz Gümbür Bar’ın sahibidir. Şık giyimli ağır abidir. Her türlü mesleği yapan Cengiz bir alacak verecek meselesinden dolayı müzik piyasasına girmiştir. Müzik piyasasına kolunda ki kılların bile yön verdiğini söyleyen Cengiz; meşhurları da kendisinin meşhur ettiğini iddia eder. Armağan’ın ablası Melek’e aşıktır; ancak gizli kalmasını ister.

15 Temmuz 1962 yılında doğan tecrübeli oyuncu Denizlilidir. 22 Yaşına kadar Denizlide yaşayan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Ve Sanat Tarihi bölümünden mezun olmuştur. Denizlide tiyatrolarda oyunculuk yapan oyuncu daha sonra Ankarada Hacettepe Üniversitesinde de tiyatro oynamıştır. Baba Candır dizisinde Salih karakterini canlandırmıştır. Son olarak bir sinema filminde rol almıştır.

Mustafa Üstündağ(Armağan Sayılmaz)

Armağan; Cengiz’in bir numaralı adamıdır. Tek hayali ünlü bir türkücü olmaktır. Cengiz’in yanında ünlü olacağını düşündüğü için Gümbür Bar’da çalışır; ancak çok saf ve temiz birisidir.  Tatlı bir raconu vardır. 

11 Şubat 1977 de doğan oyuncu  Mersinlidir. Küçüklüğünde 5 yaşındayken ablasını kaybetmiştir. İlköğretim ve liseyi Mersin’de tamamlamıştır. Daha sonra Konservatuvar için İstanbul’a gitmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinden mezun olmuştur. 20017 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Muro karakteriyle karşımıza gelmiştir. Kutsal Damacana filminde de rol almıştır.

(Melek Sayılmaz)

Sayılmaz ailesinden 3 kardeşin en büyüğü en zeki olanıdır. Sadece biraz sivri dillidir. Eski hemşiredir. Şimdide mahallede iğnecilik yapmaktadır. Kalbinde kimse yoktur; tek hedefi kardeşlerinin kendi ayakları üzerinde durmasını sağlamaktadır.

Derya Şensoy(Cansın Sayılmaz)

Son olarak 90’lar dizisinde rol almıştır.

Cansın; Biricik’in kız kardeşi. Hatta ikiz kardeşi. Akıl hiç yok güzellik pek çok tam bir polyanacı. Hayat ona toz pembe. Cansın café’de Safiye’yle çalışıyor. Naime en yakın arkadaşı ve sırdaşı.

Burak Satıbol(Belediye Başkanı Azimet)

1979 Bursa doğumlu oyuncu 38 yaşındadır. Mahşer-i Cümbüş’ü ekrana da taşıyan isim olarak bilinir. Son olarak Seni Gidi Seni isimli filmde rol almıştır.  Daha önce ise Görevimiz Komedi isimli yarışmada jüri olarak yer almıştır.

Başkan Azimet’in tek hedefi Tramp gibi olabilmek. Hayrettepe’nin belediye başkanı. Görgüsüz birisi. Mahallede kıl payı başkanlığı almış Cengiz’i hiç sevmez geçmişte yaşadıkları özel bir olaydan ona takık. Geçmişin acısını bugün yazdığı cezalar ile almaya çalışıyor.

Sadi Celil Cengiz(Çırağan)

Cenap Bey ve İlayda’nın oğlu. Akıllı hoş görülü; iyilik sever bir genç. Biricik’e aşık; onunla evlenmek istiyor; ancak çok zenginler ve biricik ile ayrı dünyaların insanları. Çırağan Üniversitesinde tıp okuyor. Çalışkan bir öğrenci. Çırağan Üniversitesi o okusun diye açılmış. 

(Biricik Sayılmaz)

Sayılmaz ailesinde üniversite okumayı başarmış tek ferd. Çıraan’a aşık ancak aralarında ki uçurumun da farkında. 

Son olarak Görümce filminde rol aldı ve Buyur Burdan Bak ekibinde yer aldı. 

Hakkı Ergök(Cenap Bey)

Cenap Bey; Çok zengin bir iş adamı. Oğluna okusun diye üniversite satın alacak kadar zengin. Özünde temiz biri.

1960 yılında Kastamonu ilinde dünyaya gelmiş tiyatrocudur. Son olarak Yüksek Sosyete isimli dizide rol almış deneyimli oyuncudur. 

Ruhsar Gültekin(İlayda)

Cenap beyin zarif eşi. İnce zevkli bir kadın. Sosyete olmayanlar ile konuşmak bile istemiyor.

Ceren Soylu(Safiye)

Safiye; hayata hep kötümser bakmış ve her şey kötü gitmiş. Bir türlü aşkı bulamamış mutlu olamamış. Organik kafe açmış; ancak her şey organik olsa bile o da bir gün ölecek.

Bala Atabek(Naime)

Kafe de garsonluk yapan halterci sağlam bir kız. Tombul teyzeleri halter ile zayıflatmak tek hedefi. Bu arada kendisini bulunmaz güzellikte bir kız olarak görüyor.

Fulden Akyürek(Vicdan)

Melek’in düşmanı. Karanlık bir kadın. Mahallede züccaciye dükkanı açmış. Çok kötü kalpli ve kinci.

Eray Kaman(Şeref)

Azimet başkanın yardımcısı. Başkana hayran. Mahallenin sağlam işi olan tek delikanlısı. Yalaka bir tip. 

Muharrem Bayrak(Hayri)

taksici. Armağan’ın yakın arkadaşı. Doğrucu bir tip. Barcı Cengiz’den Armağan’a bir fayda gelmeyeceğine inanır.

Erol Taşcı(Dede)

Mahallenin en yaşlısı. Tam 115 yaşında. Arkadaşları tek tek gitmiş yalnız kalmış o da kendi eliyle gitmek istiyor.

 

İhsan İlhan(Keyfimin kahyası)

İlayda’nın keyfinin kahyası. Her şeyden haberi var. Temiz ve titiz biri.

Bülent Çolak

Geniş Aile dizisi ile tanınmıştır.

Bu Sayılmaz Tanıtım Fragmanı

Bu Sayılmaz Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni
Bu Sayılmaz Armağan Şarkıları Türküleri(Çöktüm Çöktüm)
Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Bu Sayılmaz Dizisinde İzleyici Olarak Katılmak?

“Bu Sayılmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. Ali Mert dedi ki:

    Siz de çektiğiniz bölüm seyrediyormusunuz.Yani beğeniyormusunuz?

  2. Ali Mert dedi ki:

    Binnur gereksiz, anlamsız kalmış. Konu zaten dandik oyuncu uyumu zayıf kalmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir