Bu Sayılmaz Dizisi Konusu

Burak 19 Tem 2017 Bu Sayılmaz  0

25 Filmin yapımcılığını üstlendiği sitcom tarzındaki Bu Sayılmaz dizisinin yönetmenliğini Murat Kaman yapacak. Senaryosunu ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner yazacak.  Dizide Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü oyuncular yer alacak. Fox TV ekranlarında sitcom tarzında yayınnlanacak olan dizi Eylül ayında karşımıza gelecek.

Ülkemizde ilk defa olan bu formatta seyircilerde oynanan oyuna ve espirilere de katılabilecek. Binnur Kaya ”Komedi tarzında dizi yapmanın çok zor olduğunu, kendi kendine komiklik yapılamıyacağını senaryonun dışına çıkılamayacağını söylerken seyirci bizim gerçekten komiklik yaptığımızı düşünmektedir.” diye açıklamalarda bulunmuştu.

Sitcom Nedir ?

Kısaca durum komedisi dye adlandırılan Sitcom genellikle belli alanlarda geçer. Örneğin ev, iş yeri yada stüdyoda canlandırılır. Sitcomlar çizgi film olarak da karşımıza çıkabilir. The Simpsons buna örnek olarak gösterilebilir. ABD’de yıllarca gündemden düşmeyen ve bütün dünyada yayınlanan Cosby Ailesi Sitcom tarzında çekilen diziler arasındadır.

Bu Sayılmaz Tanıtım Fragmanı

 

Bu Sayılmaz Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni
Bu Sayılmaz Armağan Şarkıları Türküleri(Çöktüm Çöktüm)
Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Bu Sayılmaz Dizisinde İzleyici Olarak Katılmak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir