Bu Gün Düğünümüz Var Sunucusu Sema Öztürk Kimdir ?

Burak 05 Ağu 2018 Bu Gün Düğünümüz Var  0

Bu Gün Düğünümüz Var Sunucusu Sema Öztürk Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Tv 8 ekranlarının yeni projesi bu gün düğünümüz var 6 Ağustos Pazartesi ilk bölümüyle ekranlara geldi. Acun Medya bilindiği gibi bu sene bir çok program ve dizi projesini ekrana taşıyacağını açıklamıştı. Gündüz kuşağında yayınlanacak olan önemli programlardan bir tanesi de Sema Öztürk’ün sunuculuğunu üstlendiği Bugün Düğünümüz Var programı olacak.

Programın formatı ise isminden anlaşılacağı üzere düğünler ile ilgili olacak. Bu Gün Düğünümüz Var ekibi hafta içi her gün bir çiftin düğününe konuk olacak ve puan verecek. Hafta finalinde ise en çok puanı toplayan düğün birinci olacak. En güzel düğünün sahibi gelin ve damat çeyizleri için birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacaklar.  Bu yeni ve ilginç formatın yapımcılığını Talya Prodüksiyon üstlenirken sunuculuğunu ise Sema Öztürk yapacak. Merak edenler için güzel sunucu Sema Öztürk’ü yakından tanıyalım.

Sema Öztürk Kimdir ? Sevgilisi Kim ?

1977 yılında doğan güzel sunucu hiç göstermese de 41 yaşında. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü tamamlamıştır. Kariyerine Kral Tv de sunuculuk yaparak başlamıştır. 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizinde yer almıştır. Daha sonra O Hayat Benim, Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi önemli projelerde oyuncu olarak yer almıştır. Sunucu ve oyunculuğun yanı sıra mankenlik de yapmıştır. Son olarak Meryem dizisinde Tülin karakterini canlandırmıştır.

Kendisini ev hayatını seven fakat sosyal biri olarak tanımlamıştır. Ev dekorasyonuna çok önem veren güzel sunucu dekorasyon sitelerini çok sevdiğinden bahsetmiştir. Avrupalı , Büyük Şeytan Üçgeni ve Deli Dumrul gibi sinema filmleriyle beyaz perde de boy göstermiştir.

 

Bu Gün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir