Bu Gün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı ?

Burak 17 Ağu 2018 Bu Gün Düğünümüz Var  0

Bugüün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı ? 2. Hafta Kim Birinci Oldu ?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Bu Gün Düğünümüz Var’ın 2. haftası da sona erdi. Farkılı konseptiyle dikkat çeken programda her hafta dört çift en iyi düğünü yapmak için yarışıyor ve haftanın kazananı 15.000 TL lik ödülün sahibi oluyor. 2. haftası tamamlanan yarışmada kaçıranlar için haftanın birincisi ve detaylarını haberimizde hazırladık.

Haftaya bilindiği üzere Gamze ve Tolga çiftinin düğünü ile başladık. Salı günü ise Meryem ile Armağan en iyi düğün için yarıştı. 15 Ağustos tarihine denk gelen Çarşamba günü ise Gamze ve Ertan’ın düğünü ekranlara geldi. Haftanın son çifti ise Gizem ve Erdi oldu.

Biri sarışın diğeri esmer iki Gamze’nin yarıştığı haftada arışmacılar arasında en yüksek puanı Gamze ve Ertan çifti aldı. Toplamda 9 puan alan çift haftanın ödülünü kazanmaya oldukça yaklaştı fakat esas sonucu jüri puanları belirleyecek. Bilindiği üzere yarışmacılar hem birbirlerinden hem de jüriden puan alarak en yüksek puana erişmeye çalılıyorlar. Yarışmacılar birbirlerinden yüksek puan alarak avantaj elde etse de asıl sonuç jüri puanlamasının ardından ortaya çıkıyor.

Bugün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı ?

Bu Gün Düğünümüz Var’da 17 Ağustos Finaline kalan çiftler Gamze-Ertan ile Meryem-Armağan çifti oldu. Büyük heyecana sahne olan finalde kazanan taraf Gamze ve Ertan çifti oldu ve 15.000 Tl lik ödüle sahip oldular. Yarışmanın sonuncusu ise Gizem ve Erdi çifti oldu.

Bu Gün Düğünümüz Var 2. Hafta Sonucu

Bugün Düğünümüz Var yarışmasının kazananı Gamze ve Ertan çiftti oldu ve 15.000 TL kazandı. Yarışmacılardan en yüksek puanı alarak avantaj yakalayan çift halk jürisinden de en yüksek puanı alarak haklı bir galibiyete ulaştılar. Sosyal Medyada da çok sayıda olumlu yorum alan Gamze ve Ertan’ın yanı sıra Armağa ile Meryem’in düğünü de oldukça beğenildi.

Bu Gün Düğünümüz Var Sunucusu Sema Öztürk Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir