Börü Tolga (Can Nergis ) Kimdir ?

Börü Dizisi Tolga Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Yayıınlanan fragmanı ile ses getiren ve güncel konusuyla dikkat çeken Börü şimdi de oyuncu kadrosuyla merak edilmeye başlandı. Türk askerinin kahramanlık mücadelesini anlatan ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımda Tolga karakteri de merak uyandırmış durumda. Tolga karakterini canlandıran Can Nergis kimdir yakından tanıyalım.

Yayınlanan diğer askeri dizilere göre daha farklı bir yapıda olan Börü yakın tarihte yaşanan gerçek olayları konu alıyor. Ergenekon Balyoz ve 15 Temmuz kalkışması gibi güncel konulara değinen dizi bunları işleyiş biçimiylede oldukça dikkat çekici.

Börü dizisindeki Tolga karakteri istihbarat uzmanı bir özel harekatçıdır. Son derece zeki ve cesur olan Tolga ayrıca tam bir takım oyuncusu olmasıyla TEM’in en önemli isimlerinden biridir. Hem çatışma anında sahada hemde istihbarat anlamında oldukça önemli işlere imza atmaktadır. TEM’in en tepesindeki isim ve üç kurucusundan biri olan Turgut Atalay tarafından yetiştirilmiştir.

Can Nergis Kimdir ?

1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Döneminin en çok izlenen dizilerinden biri olan Anne dizisinde gazeteci Ali rolüyle tanınmıştır. 18 yaşında çevresinden gelen öneriler üzerine modellik yapmaya başlamıştır. Gelen bir teklifi değerlendirmiş ve Çin’e giderek burada 3 yıl aklar model olarak kariyerini sürdürmüştür. Daha sonra çeşitli uzakdoğu ülkelerinde yaşamış ve Tayland’da bir gece klübü işletmeye başlamıştır.

Daha sonra Türkiye’ye dönen oyuncu yapımcılardan gelen teklifleri değerlendirerek oyunculuğa başlamıştır. Arka Sokaklar , Dilan Hanım , Paşa Gönlüm , Tatlı İntikam ve Anne gibi önemli yapımlarda boy göstermiştir. Genellikle aile dizilerinde yer alan oyuncu ilk kez bir aksiyon dizisinde yer almaktadır. 1.93 boyundaki oyuncu 80 kg dır.

dizibilgi google play

Börü Tolga (Can Nergis ) Kimdir ? (2 Yorum)