Börü Nerede Çekiliyor? Börü Seti Nerede?

CaglarArts/Insignia Production tarafından 2017 2018 yeni sezonunda Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak polis özel harekat dizisi Börü ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Börü dizisi için çekimler başladı. Diziye son olarak Mesut AKUSTA’nın da dahil olması ile kadro tamamlanmış oldu.

[saributon]Börü[/saributon] dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Börü dizisi 2016 2017 yeni sezonunda başlayan İsimsizler, Savaşçı ve Söz dizilerinin aksine 60 dakika çekilecek ve çok uzun bölümler yayınlamadan sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bu yönü ile Börü dizisini Amerika dizilerine benzetebiliriz.

Şimdi gelelim  Börü dizisinin çekimlerine. Börü dizisi setinin nereye kurulacağını tam olarak bilmesek de aynı yapım şirketi ve çok yakın oyuncu kadrosu ile çekilen Dağ 2 filmi çekimleri Ankara, Konya ve Adana’da yapılmıştı. Börü dizisi fragman çekimlerinin yapıldığı yer ise Diyarbakır Bağlar’da bulunan Gazi İlkokuludur

Börü dizisi çekimleri başladığında sizlere net olarak çekimlerin nerede devam ettiği konusunda bilgi aktaracağız. Bu tür dizilerin güvenlik gerekçesi ile doğu illerimizde çekiliyor gibi biz izlenip verilim setin güvende olacağı İç Anadolu da çekildiği gerçeği de unutulmamalıdır. Özellikle setler İstanbul yerine Pkk sempatizanlarının olmadığı Ankara Konya gibi illere kuruluyor.

dizibilgi google play

Börü Nerede Çekiliyor? Börü Seti Nerede? (2 Yorum)