Börü Ne Zaman Başlıyor ? İlk Bölüm Fragmanı

Burak 03 Kas 2017 Börü  0

Börü ne zaman başlıyor ?

Özel kanallarda yayınlanacak ilk mini dizi olan Börü‘nün yayın tarihi belli oldu. Dağ 2 filmini yazan ve yöneten Alper Çağlar‘ın projesi olan Börü 1 saat uzunluğunda 6 bölüm olarak yayınlanacak. Börü’nün son bölümü ise sinema salonlarında gösterime girecek. Dizide yakın tarihin gerçek olayları ve operasyonları anlatılacak.

Caglar Arts ve İnsignia ortak yapımcılığındaki projeye Star Yapımda destek veriyor. Oyuncular çekim öncesi üç aylık özel bir kamp programına alındı ve neredeyse komandolara eşdeğer sıkı bir eğitimden geçirildi.Yapımcı Dağ filminden olunca tabiki oyuncu kadrosuna da bu filmden birçok isim dahil olmuş. Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis gibi isimler Polis Özel Harekat’ın özel bir birimi olan BÖRÜ timinin üyelerini oluşturacak.

 

Dağ filmindeki gibi gerçekçiliğin ön planda olacağı yapımda tamamen gerçek hikayeler dramatize edilerek anlatılacak. Çekiminde gerçek ekipmanların kullanılacağı dizide özellikle çatışma sahneleri ve görsel efektler ön plana çıkacak.

Börü Yakında Star Tv ekranlarında başlayacak Son bölüm sinema filminin 2018 sonbar aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

Börü internete özel tanıtımı :

Börü Tolga (Can Nergis ) Kimdir ?
Börü Nerede Çekiliyor? Börü Seti Nerede?
Börü Dizisi Müziği Sözleri(Rap Şarkı)
Börü Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

“Börü Ne Zaman Başlıyor ? İlk Bölüm Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Mustafa dedi ki:

    Dağ 2 nin yarısı olsa yeter izlenir

  2. Osman dedi ki:

    İnşallah artık bizim de yurt dışındaki kalitede dizilerimiz olucak.

  3. abidin dino dedi ki:

    Güzel projeye benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.