Boksun Yıldızları Ne Zaman Başlıyor ? Yarışmacılar Kimler

Boxun Yıldızları  27 Ekim Cuma günü saat 20:00’de TV8’de başlıyor.

TV’8 in yeni formatı Boxun Yıldızları 27 Ekim Cuma akşamı başlıyor. Yurt dışında “Celebrity Boxing” (Ünlülerin Boksu) olarak bilinen fakat ülkemizde ilk kez gerçekleşecek formatta profesyonel box geçmişi olmayan fakat boks sporuna meraklı ünlüler ringe çıkıyor.

 

Sunuculuğunu Dilara Gönder’in yapacağı yarışmada tanınmış boks spikeri Bilgehan Demir ve boksör Adem Kılıç yarışmacıların performanslarını yorumlayacak. Yarışmacılar uzun zamandır profesyonellerden dersler alarak hem beden hemde zihinen zorlu yarışmaya hazırlandılar.

 

Yarışmacı kadrosu şu şekilde :

Kadınlar : Asena, Sahra Işık, Fulya Keskin, Berna Canbeldek, Ayşıl Özaslan, Aycan Demirci

Erkekler : Çılgın Sedat, Doğuş, Şenol İpek, Bülent Çetinaslan, Ateş Fatih Uçan, Ramazan Kalyoncu, Baki Mercimek ve Sami Levi.

dizibilgi google play

Boksun Yıldızları Ne Zaman Başlıyor ? Yarışmacılar Kimler (3 Yorum)

  1. Acun Ilıcalı gerçekten saçmaladı aynı kişilerin ısıtılıp ısıtılıp ekrana taşınması da kabak tadı veriyor artık en sacması da boks kim bu kişiler kim çok basitleşiyor kalite düşüyor

  2. Boks hic sevmem ama arka siradakilerin oktayi burda o diziyi nede cok severek izlerdim onu yeniden ekranda gorecegim icin mutluyum sirf onun icin izleyecem Arka siradakiler gibi okul dizisi maalesef cekilmedi bide Elde var hayat gibi