Bodrum Masalı Yıldız Neden Ayrıldı ? (Şevval Sam)

Bodrum Masalı dizisinde Yıldız karakteriyle rol alan Şevval Sam dizide olmayacağını sosyal medya üzerinden açıkladı.  Hilmi Cem, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz’in başrollerinde oynadığı diziye Şevval Sam Yıldız karakteriyle dahil olmuş ve 42 bölüm boyunca dizide rol almıştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve önümüzdeki sezonda devam etmesi kararı verilen dizide konsept değişikliğine gidildiği için Şevval Sam’ın ayrıldığı haberi doğrulandı. Ekiplerimiz tarafından teyit edilmek için Şevval Sam’a ulaşılmış ve konsept değişikliğine gidildiği bu nedenle diziden ayrıldığını açıklamıştır.

 

Olayla ilgili olarak Şevval Sam sosyal medya hesabından bir hayranının sorusuna verdiği cevapta önümüzdeki sezonda yeni konsept değişikliğinden dolayı dizide bulunmayacağını söyleyen Şevval Sam yeni projelerde buluşuruz diye de sözlerini tamamlıyor.

Aldığımız bilgilere göre Bodrum Masalı dizisinin bir gençlik dizisi olması düşünülmekte bu yüzdende Şevval Sam ile yolların ayrıldığı söylenmekte. Şevval Sam’ın da bu kararı onayladığı gelen bilgiler arasında. Ayrıca Şevval Sam’ın yazı Ankara’da geçireceği ve bir sinema filmi çekeceği söyleniyor. Şevval Sam’ın şimdi hangi projede olacağı sevenleri tarafından 4 gözle beklenmekte.

Bodrum Masalı Şevval Sam Sen Beni Ömrünce Unutamazsın Şarkısı

dizibilgi google play

Bodrum Masalı Yıldız Neden Ayrıldı ? (Şevval Sam) (14 Yorum)

  1. her hafta severek izledik faryalı ve yıldız olmadan olmaz.İzleyici anketi yaparsalar zaten sonuç ortada. bu güzel dizide eemeği geçen herkese candan teşekkür ederim

  2. O kadar doğal o kadar samimi bir dizi devam etmeliydi aşkın sevginin doğal ve guzel anlatıldığı dizi kalmalıydı

  3. Faryalı ve Yıldız olmazsa olmaz onlar anlam ağırlık katıyorlardı , üzüldüm. Faryalı çok iyidin , hastasıyım

  4. Faryalı ve Yıldızsız Bodrum Masalı olmaz ikisinin aşkı mutlu sonlanmalı idi.
    Sonra gençlik dizisi yap yine çok üzgünüm 🙁

  5. Faryalı ve Yıldız. İkisinden biri olmazsa Bodrum Masalı olmaz. Olaamazzz. Yaşayan görür.